samochód zastępczy

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
albrecht_89
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2022, 13:33

samochód zastępczy

Post autor: albrecht_89 »

Czy możecie mi podpowiedzieć, w jaki sposób można załatwić samochód zastępczy, gdy mój musze oddać do warsztatu? Dodatkowo, super byłoby gdyby nie kosztowało by to majątku. Chciałbym się Was zapytać, czy ktoś z Was korzystał kiedyś z takiej usługi? Byłabym wdzięczna za jakieś podpowiedzi, na co zwrócić uwagę, co jest ważne podczas szukania takiej usługi?
kaśka

Re: samochód zastępczy

Post autor: kaśka »

Nigdy nie miałam samochodu zastępczego, natomiast wiele razy korzystałam z wynajmu samochodów. Mam więc porównanie co do firm oferujących takie usługi. I powiem wam, ze na terenie Warszawy, to Dyniewicz zdecydowanie wygrywa.
abiolaa

Re: samochód zastępczy

Post autor: abiolaa »

U mnie jestem pewna, że samochód, jakim będę jeździć, ma nowe funkcje i ja mam wrażenie, że takie https://forum-mechaniczne.pl/portal/asi ... d-circuit/ elementy są dla mnie idealne. No i ja mam nadzieję, że sprawdzimy to sobie i będę wiedziała, co w tym naprawdę zrobić. Dajcie mi znać, co w tym widzicie.
tadzio3

Re: samochód zastępczy

Post autor: tadzio3 »

Tutaj https://smartix.pl/aktualnosci/innowacj ... fektywnosc poczytajcie sobie o samochodach autonomicznych. Technologia samochodów autonomicznych opiera się na różnych czujnikach, które dostarczają informacji o otoczeniu pojazdu. Te dane są analizowane i przetwarzane przez systemy sztucznej inteligencji, które podejmują odpowiednie decyzje dotyczące prowadzenia pojazdu. Tak kiedyś będzie wyglądała jazda samochodem w przyszłości.
rakowska

Re: samochód zastępczy

Post autor: rakowska »

Czytałam tu https://warszawanews.pl/samochod-zastep ... rzysluguje że kiedy na przykład po kolizji nie możesz używać samochodu to przysługuje Ci nieodpłatnie samochód zastępczy z OC sprawcy, warto z tego korzystać i o tym pamiętać przede wszystkim
maryśka

Re: samochód zastępczy

Post autor: maryśka »

Myślę, że mogą wam się jednak spodobać Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Sama właśnie mam w planach zrobić tutaj zamówienie, ponieważ słyszałam, że wycieraczki działają bardzo sprawnie
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 74
Rejestracja: 26 lip 2019, 20:11

Re: samochód zastępczy

Post autor: kaktusowa »

Samochód zastępczy można bardzo łatwo uzyskać jak znasz wszystkie informacje podane na tej stronie https://zastepczy.org/tu/benefia-samoch ... pczy-z-oc/ . Można tam też od razu wypełnić wniosek o taki samochód jeśli sprawca posiada ubezpieczenie benefia
Awatar użytkownika
aneczka
Posty: 47
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:58

Re: samochód zastępczy

Post autor: aneczka »

Ja mogę polecić pomoc drogową z Poznania. Ostatnio korzystałam z ich usług bo auto mi padło w centrum i nie chciało odpalić. Była to pomoc drogowa, auto holowanie w Poznaniu Maciej Prosiński: http://www.pomocdrogowapoznan.pl/ . Polecam w sytuacjach kryzysowych.
ODPOWIEDZ