serwis AGD w Krakowie

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
opuś

serwis AGD w Krakowie

Post autor: opuś »

Jaki serwis AGD w Krakowie możecie polecić? Tak żeby można było tam naprawić i pralkę i zmywarkę i piecyk gazowy. Znajdzie się taki w grodzie Kraka? Byleby to byli fachowcy i żeby byli słowni i terminowi. Polecicie coś?
Żaczka

Re: serwis AGD w Krakowie

Post autor: Żaczka »

Najlepszy serwis jaki znam, to zdecydowanie ten https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-torun/. Przyjechali punktualnie i naprawili lodówkę bardzo szybko. Cena usługi była bardzo niska, byłam w nie małym szoku. Myślę, że jeśli masz problem ze sprzętem AGD, to śmiało się z nimi skontaktuj, Na pewno pomogą Ci z Twoim problemem.
KrzysztofM

Re: serwis AGD w Krakowie

Post autor: KrzysztofM »

Polecam https://usterka.pl/serwis-agd/krakow/naprawa-pralek naprawiają różne sprzęty AGD, mają też dobrych elektryków, hydraulików i złotą rączkę. Generalnie obsługują kilka wspólnot, którymi zarządzam. Zawsze punktualnie pojawiają się w wyznaczonym terminie, mają wiedzę, są kulturalni, chętni do pracy, pozostawiają po sobie porządek, naprawdę współpraca układa się znakomicie.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: serwis AGD w Krakowie

Post autor: Frania »

A czy ktoś z Was potrzebował może kiedyś pomocy fachowców od ekspresów do kawy? Ja ostatnio szukałam takiego serwisu w warszawie i udało mi się na taki trafić na stronie internetowej https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-warszawa. Z naprawą poradzili sobie błyskawicznie, więc polecam :)
Sławomir

Re: serwis AGD w Krakowie

Post autor: Sławomir »

W moim przypadku skorzystałem z oferty polecanego mi sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do znanych marek AGD. Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę produktów, znajdziecie w niej m.in. pojemniki na warzywa .
ODPOWIEDZ