Studia

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 28
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:24

Studia

Post autor: Zawisza »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :https://www.wszop.edu.pl/kierunki-studi ... 60,54,2160 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych
Awatar użytkownika
agahorak
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:55

Re: Studia

Post autor: agahorak »

a ja poszłam w bardziej medycznym kierunku i zapisałam się na fizjoterapię na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie http://mum.edu.pl/. pierwszy rok już za mną i mam nadzieje, że dalej będzie tak samo fajnie jak do tej pory. Teoria przeplata się z praktyką, zajęcia są ciekawe a wykładowcy bardzo angażują się w swoja prace. Uczelnia reprezentuje wysoki poziom, czesne nie jest wygórowane.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Studia

Post autor: Frania »

Same studia to jeszcze nie wszystko. Warto też zadbać o swoją znajomość języków obcych zwłaszcza angielskiego. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski możecie zapoznać się z ofertą profesjonalnych kursów językowych organizowanych przez szkołę Profi Lingua. Polecam ;)
Awatar użytkownika
lilona
Posty: 64
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:07

Re: Studia

Post autor: lilona »

oo agahorak fajnie, ja jestem już absolwentką MUM i powiem tyle - nie miałam absolutnie żadnych problemów ze znalezieniem pracy ( też jestem po fizjoterapii). Super klimat, wykładowcy z doświadczeniem i pasją do pracy.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Studia

Post autor: mila8788 »

Są osoby, które zdają egzaminy na studia z języka angielskiego. Warto się do takich egzaminów odpowiednio przygotować, ponieważ to one w głównej mierze świadczą o tym, czy dostaniemy się na wybrane studia. Możecie zdecydować się np. na pomoce z Języka angielskiego na Ceneo.pl Myślę, że będzie warto.
Joluśśka

Re: Studia

Post autor: Joluśśka »

Wybór odpowiedniego kierunku studiów to poważny krok w życiu. Takiej decyzji nie podejmuje się szybko. Trzeba wszystko dobrze przemyśleć. Ja długo szukałam swojej drogi. Dopiero pod koniec liceum byłam pewna, że chcę pracować z ludźmi. Dlatego idealna dla mnie była Psychologia studia Kraków https://ignatianum.edu.pl/instytut-psyc ... ns-nau-dyd. Wiele osób polecało uczelnię Ignatianum i właśnie tam złożyłam papiery! Jestem bardzo zadowolona po pierwszym roku!
liluś

Re: Studia

Post autor: liluś »

Uważam, że wybór studiów powinien zostać odpowiednio przemyślany. Oczywiście, warto studiować coś, co nas interesuje, ale warto dostosować ten kierunek do zapotrzebowania na rynku pracy - najlepiej wybrać taki, który zapewni nam pracę w zawodzie. Sporo ciekawych kierunków (w tym online) oferuje warszawska uczelnie AEH.
ODPOWIEDZ