Studia

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 28
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:24

Studia

Post autor: Zawisza »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :https://www.wszop.edu.pl/kierunki-studi ... 60,54,2160 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych
Awatar użytkownika
agahorak
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:55

Re: Studia

Post autor: agahorak »

a ja poszłam w bardziej medycznym kierunku i zapisałam się na fizjoterapię na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie http://mum.edu.pl/. pierwszy rok już za mną i mam nadzieje, że dalej będzie tak samo fajnie jak do tej pory. Teoria przeplata się z praktyką, zajęcia są ciekawe a wykładowcy bardzo angażują się w swoja prace. Uczelnia reprezentuje wysoki poziom, czesne nie jest wygórowane.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Studia

Post autor: Frania »

Same studia to jeszcze nie wszystko. Warto też zadbać o swoją znajomość języków obcych zwłaszcza angielskiego. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski możecie zapoznać się z ofertą profesjonalnych kursów językowych organizowanych przez szkołę Profi Lingua. Polecam ;)
Awatar użytkownika
lilona
Posty: 64
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:07

Re: Studia

Post autor: lilona »

oo agahorak fajnie, ja jestem już absolwentką MUM i powiem tyle - nie miałam absolutnie żadnych problemów ze znalezieniem pracy ( też jestem po fizjoterapii). Super klimat, wykładowcy z doświadczeniem i pasją do pracy.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Studia

Post autor: mila8788 »

Są osoby, które zdają egzaminy na studia z języka angielskiego. Warto się do takich egzaminów odpowiednio przygotować, ponieważ to one w głównej mierze świadczą o tym, czy dostaniemy się na wybrane studia. Możecie zdecydować się np. na pomoce z Języka angielskiego na Ceneo.pl Myślę, że będzie warto.
Joluśśka

Re: Studia

Post autor: Joluśśka »

Wybór odpowiedniego kierunku studiów to poważny krok w życiu. Takiej decyzji nie podejmuje się szybko. Trzeba wszystko dobrze przemyśleć. Ja długo szukałam swojej drogi. Dopiero pod koniec liceum byłam pewna, że chcę pracować z ludźmi. Dlatego idealna dla mnie była Psychologia studia Kraków https://ignatianum.edu.pl/instytut-psyc ... ns-nau-dyd. Wiele osób polecało uczelnię Ignatianum i właśnie tam złożyłam papiery! Jestem bardzo zadowolona po pierwszym roku!
liluś

Re: Studia

Post autor: liluś »

Uważam, że wybór studiów powinien zostać odpowiednio przemyślany. Oczywiście, warto studiować coś, co nas interesuje, ale warto dostosować ten kierunek do zapotrzebowania na rynku pracy - najlepiej wybrać taki, który zapewni nam pracę w zawodzie. Sporo ciekawych kierunków (w tym online) oferuje warszawska uczelnie AEH.
Awatar użytkownika
zamka
Posty: 122
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Studia

Post autor: zamka »

Obecnie jest tak dużo uczelni, że na pewno wybierzecie coś dla siebie.....
.............................................................................................................................
Awatar użytkownika
dina
Posty: 335
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Studia

Post autor: dina »

Nie od dziś wiadomo, że warto się kształcić i postawić na swoj rozwój. Studia podyplomowe to coś, na co powinna zdecydować się każda ambitna osoba. Z tego co mi wiadomo, to tutaj https://www.podyplomowka.edu.pl/zapisy- ... odyplomowe nadal można się zapisać na studia.
Awatar użytkownika
mercy
Posty: 60
Rejestracja: 09 gru 2019, 11:30

Re: Studia

Post autor: mercy »

Oj tak, rozwój i nauka to bardzo wazne kwestie. https://www.collegium.com.pl/ ta szkoła oferuje nauke na ciekawych kierunkach medycznych, wiec jesli ktoś sie tym interesuje, to na pewno warto rozwazyc
Gość

Re: Studia

Post autor: Gość »

Studia psychologiczne oferują nie tylko głębsze zrozumienie ludzkiego zachowania, ale także rozwijają umiejętności interpersonalne i analizy danych. Programy studiów obejmują badania nad emocjami, spostrzeżeniami i interakcjami społecznymi, co umożliwia zrozumienie różnorodnych perspektyw oraz problemów psychologicznych. Absolwenci zdobywają umiejętności analizy danych oraz komunikacji interpersonalnej, co czyni ich atrakcyjnymi kandydatami na różnorodne stanowiska zawodowe. Studia psychologiczne otwierają drzwi do wielu ścieżek kariery, w tym terapii, doradztwa, badań naukowych czy pracy z mediami społecznościowymi.
Lui

Re: Studia

Post autor: Lui »

Studia to fajna sprawa, o ile oczywiscie wybierzemy taki kierunek, ktory nam sie podoba i ktorym sie interesujemy :) https://www.wsf.wroc.pl/ tu na uczelni mozna studiowac fizjoterapię i kosmetologię, poziom nauczania naprawde dobry
ella9392

Re: Studia

Post autor: ella9392 »

Wybraliście już kierunek i odpowiednią uczelnię dla siebie? Jeśli jeszcze nie, to weźcie pod uwagę uczelnię https://ult.edu.pl/ . Myślę, że ich oferta edukacyjna będzie interesująca dla wielu osób. Koniecznie wybierajcie kierunki przyszłościowe, które w późniejszym czasie będą przydatne na Waszej drodze zawodowej.
ODPOWIEDZ