Studia zaoczne

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
śnieżynka
Posty: 86
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:51

Studia zaoczne

Post autor: śnieżynka »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 320,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 33
Rejestracja: 12 mar 2020, 23:02

Re: Studia zaoczne

Post autor: ingrid »

Oczywiście że nie są gorsze. Tylko niektórym studentom brakuje samodyscypliny. Dla osób pracujących tryb niestacjonarny to jedyne i zarazem najlepsze wyjście uzupełnienia wykształcenia i zdobycia wiedzy. Sama planuję podjąć naukę w najbliższym czasie, propozycja https://wwsb.edu.pl/mba/ bardzo mi się spodobała, ponieważ Wyższa Warszawska Szkoła Biznesu oferuje teraz studia menadżerskie MBA na wysokim poziomie, prowadzone w dwóch językach wykładowych. Uważam, że ten kierunek da mi realnie lepsze perspektywy na rynku pracy.
Awatar użytkownika
Adele
Posty: 23
Rejestracja: 08 lut 2020, 1:50

Re: Studia zaoczne

Post autor: Adele »

Zastanawiam się coraz mocniej nad kolejnym kierunkiem studiów. Od dawna chciałam wrócić na uczelnię i chodzi mi po głowie taki kierunek jak komunikacja społeczna co myślicie? Może ktoś z Was studiuje, bądź skończył ten kierunek? jesteście zadowoleni?
Awatar użytkownika
dina
Posty: 352
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Studia zaoczne

Post autor: dina »

Ja planuję studia na kierunku pedagogiki wczesnoszkolnej na uczelni: https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... noszkolna/ Słyszałam same dobre opinie na jej temat, także uważam że to dobry wybór. Tym bardziej, że program studiów oparty jest na współczesnej wiedzy o rozwoju, wychowaniu i kształceniu dzieci.
Awatar użytkownika
MichaelDavis92
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:23

Re: Studia zaoczne

Post autor: MichaelDavis92 »

studia zaoczne już od dawna nie są gorsze! Niektórzy pracodawcy wolą nawet studentów zaocznych, zwłaszcza jeśli Ci poza studiowaniem, pracowali i nabierali doświadczenia. Połączenie nauki i pracy, i często też jeszcze wielu innych obowiązków, łatwe nie jest. Wymaga to dobrej organizacji czasu.

Michał,
niepubliczne szkoły podstawowe Wrocław
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Studia zaoczne

Post autor: Frania »

Ja sądzę, że na studiach warto się jeszcze dodatkowo zdecydować na naukę języka angielskiego - to na pewno przyda się w przyszłości ;) Jak widać na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych, Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje profesjonalne kursy angielskiego dla dorosłych. Szkoła ta ma swoje oddziały w różnych polskich miastach :)
Awatar użytkownika
lilona
Posty: 64
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:07

Re: Studia zaoczne

Post autor: lilona »

ja też studiuje zaocznie i to dość wymagający kierunek bo fizjoterapię :) Jestem zadowolona bo w tygodniu pracuje a na zajęcia chodzę w weekendy :) jesli chodzi o uczelnię to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Wysoki poziom, fajne zajęcia, wykwalifikowana kadra wykładowców.
napelka

Re: Studia zaoczne

Post autor: napelka »

Moim zdaniem nigdy nie jest za późno by podnosić swoje kwalifikacje. W barnży w której pracuję niejako została zmuszona do dokształcenia się się na własną rękę. Wybrałam tą uczelnie : Wyższa szkoła finansów i zarządzania i juz niebawem zaczniemy zajęcia.Jak one będą wyglądać w dobie koronawirusa ? - tego jeszcze do końca nie wiemy.Rok akademicki juz niebawem.
słonecznikowa

Re: Studia zaoczne

Post autor: słonecznikowa »

Jeśli chcesz mieć notatki z kursu to polecam transkrypcję nagrań - http://kreacjasukcesu.pl/transkrypcja-nagran/ Dzięki niej będziesz miała przepisane wszystkie nagrania. Nie wiem jak ty ale ja najlepiej uczę się z notatek. Transkrypcja nie raz mi pomogła w nauce.
Kłokczyn

Re: Studia zaoczne

Post autor: Kłokczyn »

Ja studiuję komunikację i PR w Warszawie na Akademii Ekonomiczno Humanistycznej: https://vizja.pl/studia-wyzsze/komunika ... ,ws57.html. i my będziemy mieli wszystkie wykłady online a ćwiczenia różnie. Jeśli ktoś się obawia to może zostać w domu i brać w nich udział online za pomocą oprogramowania Microsoft Teams.
celiśka

Re: Studia zaoczne

Post autor: celiśka »

lilona pisze: ↑19 maja 2020, 11:23 ja też studiuje zaocznie i to dość wymagający kierunek bo fizjoterapię :) Jestem zadowolona bo w tygodniu pracuje a na zajęcia chodzę w weekendy :) jesli chodzi o uczelnię to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Wysoki poziom, fajne zajęcia, wykwalifikowana kadra wykładowców.
ja też jestem na MUM ale na pielęgniarstwie. kierunek dość wymagający ale też zajęcia bardzo ciekawe, dużo praktyki w renomowanych placówkach medycznych. Uczelnia też dba o to by zapewnić studentom jak najlepiej wyposazone zaplecze dydaktyczne.

night queen
PatrykowskaŻ

Re: Studia zaoczne

Post autor: PatrykowskaŻ »

Aktualnie to wiadomo jaka jest sytuacja przez pandemię. Wiele uczelni wyszło na przeciw studentom i organizuje studia online - ult.edu.pl/studia-online/ . To dobra opcja na dzisiejsze czasy. Po co się stresować czy w przyszłym semestrze będą zajęcia normalnie czy nie. Od razu można wybrać opcję studiów online. To też wygodna sprawa.
derillo3

Re: Studia zaoczne

Post autor: derillo3 »

Moim zdaniem warto zainteresować się ofertą studiów na stronie https://sum.edu.pl/, ponieważ jest to szkoła o ugruntowanej renomie, szczególnie wśród kierunków medycznych, które mają dużą przyszłościową wartość.
ODPOWIEDZ