Studio fotograficzne w domu

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
fiona
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:36

Studio fotograficzne w domu

Post autor: fiona »

Zastanawiam się nad zaaranżowaniem studia fotograficznego w domu. Mam pokój sporych rozmiarów, który mogłabym w pełni wykorzystać. Sprawdzałam już wstępnie potrzebne wyposażenie w sklepie https://foto-szop.pl/blendy-c-382_538.html. Myślicie, że ma to w ogóle rację bytu? Czy lepiej od razu szukać miejsca poza domem?
Awatar użytkownika
hanka
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2020, 8:48

Re: Studio fotograficzne w domu

Post autor: hanka »

No nie powiem, można próbować odtwarzać studnio fotograficzne w domu i to na czas pandemii jest zdecydowanie dobrym posunięciem, ale wydaje mi się, że nie jest aż tak dobrze, jeśli się z domu nie ruszamy. Bo niektóre scenerie są nie do podrobienia. Dla przykładu poproszę was, żebyście obejrzeli sobie to wesele w rezydencja luxury hotel i przyznali mi rację.
Awatar użytkownika
Małgosia
Posty: 38
Rejestracja: 12 maja 2020, 19:43

Re: Studio fotograficzne w domu

Post autor: Małgosia »

Ja byłam na sesji w hotelu https://www.grapehotel.pl/ mają piękne pokoje i ogólnie cały budynek robi wrażenie.
wajś

Re: Studio fotograficzne w domu

Post autor: wajś »

W zasadzie to ja jestem zdania, że lepiej, jak nas obsługuje taki fotograf w Krakowie http://expressfotka.pl/ , bo on ma lepszy sprzęt. Na pewno jest nam nieodzowny, kiedy nam są potrzebne zdjęcia do dokumentów i tak dalej. Bo przecież nie możemy sami ich zrobić.
hańcia

Re: Studio fotograficzne w domu

Post autor: hańcia »

W zasadzie to ja wam powiem, że porządna fotografia ślubna by mi się przydała, ale wiem, że nie będziecie mi w stanie niczego specjalnego polecić, bo nikt prawie dziś o tym nie myśli. Żyjemy w epidemii, która tak naprawdę jest mocno nadmuchanym balonikiem. I nie powinniśmy myśleć o weselach. Ale jeśli coś wiecie, to wpadajcie z podpowiedziami.
ODPOWIEDZ