Studnia

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
stelunią

Studnia

Post autor: stelunią »

Cześć, zastanawiam się nad tym, co mogę robić, ale też i jakie rozwiązania wprowadzić do domu. Chodzi oczywiście o to, by być bardziej ekologicznym. Wstępnie rozeznałam się, czym jest pompa głębinowa , ale koniec końców nie wiem, czy to jest dobry pomysł. Mówicie, że warto w coś takiego iść? Studnia to jednak są korzyści?
Mróweczka

Re: Studnia

Post autor: Mróweczka »

Jeśli masz możliwość, to zrób sobie studnię. Woda głębinowa, która nie jest nasycona chlorem jest super do podlewania roślin w ogrodzie. Jeśli szukasz do tego dobrej armatury nawadniającej, to zajrzyj do sklepu https://sklepdlaogrodu.pl/. Mają w ofercie produkty wielu renomowanych marek ogrodniczych.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: Studnia

Post autor: informatyk »

U mnie również w ogrodzie jest studnia głębinowa i muszę przyznać, że jak najbardziej sprawdza się ona znakomicie. Muszę przyznać, że także od pewnego czasu posiadam system nawadniania ogrodu od https://www.podlane.pl/ i właśnie woda ze studni to podlewania nadaje się znakomicie.
Kinią

Re: Studnia

Post autor: Kinią »

Warto mieć uzdatnianie wody https://aquasystem.pl/product/bwt-perla-silk-10/ w takim wypadku, wtedy woda będzie czysta i zmiękczona, wiem bo mam i jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Taka domowa stacja uzdatniania wody jest w stanie zapewnić nam smaczną, zdrową wodę. I co ważne miękką ,bez kamienia.
Awatar użytkownika
jiimy
Posty: 69
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:53

Re: Studnia

Post autor: jiimy »

stelunią pisze: ↑22 gru 2020, 8:31 Cześć, zastanawiam się nad tym, co mogę robić, ale też i jakie rozwiązania wprowadzić do domu. Chodzi oczywiście o to, by być bardziej ekologicznym. Wstępnie rozeznałam się, czym jest , ale koniec końców nie wiem, czy to jest dobry pomysł. Mówicie, że warto w coś takiego iść? Studnia to jednak są korzyści?
Sama pompa, to jeszcze nie wszystko. Potrzebna jest instalacja, która przerobi taką wodę na zdatną do picia.
łena

Re: Studnia

Post autor: łena »

Hej, jeśli potrzebna wam jest studnia do domu, to myślę, że warto sprawdzić takie https://www.dambat.pl/ możliwości. Dambat to jedyna firma, która dopracowała swoje pompy do wody. Można powiedzieć, że je na nowo rozłożyli, a potem poprawili i znów działają. No, ale też w nowych wersjach nie ma bardzo wielu błędów.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: Studnia

Post autor: informatyk »

W sumie jeśli mamy studnię czerpalną to moim zdaniem bardzo fajnym rozwiązaniem również byłoby posiadanie pompy zatapialnej. Nawet ja całkiem niedawno czytałem o nich na stronie https://www.dostudni.pl/pompy-zatapialne,c9.html i faktycznie do czystej czy do brudnej wody one sprawdzają się doskonale.
Młody

Re: Studnia

Post autor: Młody »

Samo już posiadanie studni głębinowej jest niezwykle ciekawą sprawą i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest co nieco na temat jej użytkowania wiedzieć. Całkiem niedawno ja także czytałem na stronie https://ogrody24.pl/blog/post/odzelazia ... zdatniania jak wygląda sprawa z odżelazianiem i uzdatnianiem wody.

smj hulajnoga opinie
zuzkaa

Re: Studnia

Post autor: zuzkaa »

Myślę, że dobrą opcją jest też jednak https://www.pedrollopolska.pl/ .Faktycznie dosyć sporo osób zachwalało sobie ofertę tego producenta jeśli chodzi o wybór pomp, dodatkowo też z tego co słyszałam to wyróżnia je wysoka jakość i bezawaryjne działanie
ODPOWIEDZ