system zarządzania jakością

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Maryna
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2023, 9:21

system zarządzania jakością

Post autor: Maryna »

Zwykle każda dobra firma definiuje, dokumentuje i wdraża procesy oraz procedury, które są niezbędne do osiągnięcia wymaganej jakości. Procesy obejmują cały cykl działalności, począwszy od planowania i projektowania, przez produkcję, kontrolę jakości, dostawę, aż po obsługę klienta. Dla mnie taki system zarządzania jakością to podstawa funkcjonowania firmy. Jak Wy to widzicie?
trzelinkaaa

Re: system zarządzania jakością

Post autor: trzelinkaaa »

No dobrze, a jako menadżer, spotkaliście się z wieloma kwestiami tak naprawdę rozwojowymi? Chodzi mi o to, czy tak naprawdę zastanawialiście się, czy asertywność w pracy menedżera jest wazna? I jak do tego podchodzicie?
bellsbells

Re: system zarządzania jakością

Post autor: bellsbells »

U nas w firmie czasem są konflikty i jestem pewna, że po prostu sprawdzimy co i jak. U mnie na przykład fajnie będzie, żebyśmy jednak mogły szkolenie zarządzanie konfliktem zrobić. Wtedy będzie jakoś lepiej, dlatego po prostu podziałamy z sukcesem. Co wy na to?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 58
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:09

Re: system zarządzania jakością

Post autor: kasiunia »

Jakość w prowadzeniu biznesu jest z pewnością ważna. To dzięki jakości mamy w firmie nowych klientów, powiem więcej , zadowolonych klientów. Weźmy na przykład szkolenie zarządzanie emocjami - to duże wsparcie ze strony firm szkoleniowych, bo dotyka naszych emocji i relacji międzyludzkich w prowadzeniu biznesu. Uważam więc ,że ta tematyka powinna być poruszona w każdej firmie, będzie nam łatwiej prowadzić biznes.
wiolkaa

Re: system zarządzania jakością

Post autor: wiolkaa »

Myślę, że warto zerknąć na https://morganizerfinansow.pl/ Wiele osób chwali sobie tę platformę za możliwość szybkiego i efektywnego wystawiania faktur, co jest istotne w prowadzeniu biznesu.
Kajtek

Re: system zarządzania jakością

Post autor: Kajtek »

Prowadzenie działalności gospodarczej na Słowacji wiąże się z koniecznością stosowania się do lokalnego prawa podatkowego. Zrozumienie systemu podatkowego, w tym stawek VAT, podatków dochodowych oraz obowiązków związanych z zatrudnianiem pracowników, jest kluczowe dla legalnej i efektywnej operacji firmy. Informacje o tym, jak prawidłowo zarządzać aspektami podatkowymi firmy, można znaleźć na stronie https://technow.pl/prawne-aspekty-prowa ... siebiorcow która oferuje cenne wskazówki dla przedsiębiorców.
ODPOWIEDZ