Szkoła Europejska

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Marek33
Posty: 67
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:24

Szkoła Europejska

Post autor: Marek33 »

Co sądzicie o tym, by wysłać Wasze dzieciaki do dobrej szkoły europejskiej? Moim zdaniem, może być do dla Was bardzo korzystnym rozwiązaniem, szczególnie że sprawdzając ofertę opisaną w https://szkolaeuropejska.pl/ dochodzę do wniosku, że może być to bardzo ciekawą opcją. Pomyślcie nad tym dobrze.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Frania »

A czy kojarzycie jakieś dobre, godne polecenia szkoły językowe? Ja słyszałam, że bardzo fajne kursy z różnych języków oferuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... dla-dzieci widziałam nawet, że dzieci mogą się ta uczyć języka chińskiego ;) Co Wy na to?
Awatar użytkownika
Radka
Posty: 67
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:05

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Radka »

Ja też chciałam wybrać szkołę gdzie dużo mówi się po angielsku. Ja nie za bardzo dobrze posługuje się tym językiem, a wiem, że jest to bardzo ważne. Wybrałam Te Vizje Wawer, poczytałam że jest tu aż 8 godzin tygodniowo angielskiego. Oprócz tego mają tu wiele fajnych dodatkowych zajęć.
Awatar użytkownika
Syliwa43
Posty: 90
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:57

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Syliwa43 »

Teraz w szkołach mają dużo lekcji jezyka, więc kursy dodatkowe są już zbyteczne. W Warszawie na Wilanowie jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej, tam dzieci już od zerówki mają angielski i to w wymiarze 8h na tydzień. Przez zabawę, wiadomo, ale na pewno to zaprocentuje na przyszłość.
Awatar użytkownika
Viki77
Posty: 40
Rejestracja: 26 lut 2020, 1:58

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Viki77 »

Jeśli chodzi o placówki o charakterze międzynarodowym tj, dwujęzyczne przedszkola to osobiście możemy polecić Tequestę. Córka jest zachwycona zarówno ciekawymi zajęciami, jak i możliwością rozwijania swojej największej pasji poprzez udział w zajęciach dodatkowych. Super kadra i profesjonalne podejście do dzieci :)
saloń

Re: Szkoła Europejska

Post autor: saloń »

Największy problem przy wyborze szkoły mogą sprawić podręczniki. Dlatego warto znać strony tego typu https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-matematyka-2021 które potrafią mieć tytuły niedostępne w normalnych księgarniach
Awatar użytkownika
Mimozza
Posty: 80
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:40

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Mimozza »

Zdecydowanie na tak, nie pożałujecie takich wyborów. Mój syn chodzi do szkoły dwujęzycznej i bardzo polubił angielski, a to już jest ważny krok do tego żeby mówić perfekcyjnie po angielsku:) W szkole Te Vizja też są i dodatkowe języki, jakiś jeden inny też oczywiście warto znać. Polecam wam pomyśleć o zapisaniu dziecka do prywatnej szkoły.
ODPOWIEDZ