szkolenia online

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
candy
Posty: 80
Rejestracja: 17 maja 2019, 12:52

szkolenia online

Post autor: candy »

Kilka dni temu usłyszałam, że powstały takie szkolenia online i stwierdziłam, że koniecznie muszę się czegoś więcej na ten temat dowiedzieć. W internecie znalazłam firmę Chce Zostać która takie szkolenia oferuje. Z wypiekami na twarzy przejrzałam ich ofertę i mają całkiem fajne propozycje, gdyż przekonać się jak zostać producentem muzycznym czy wokalistą było by fajnie . A do tego każde wykłady prowadzone są przez wybitnych specjalistów z każdej dziedziny
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: szkolenia online

Post autor: Frania »

A czy są tutaj jacyś trenerzy personalni lub osoby, które chciałyby takimi trenerami zostać? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę internetową http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-t ... ersonalny/. Firma szkoleniowa Kar Group jak widzicie organizuje specjalne kursy o tej właśnie tematyce. Taka wiedza na pewno się Wam przyda ;)
Gabryśka

Re: szkolenia online

Post autor: Gabryśka »

Teraz na naszym rynku jest wiele szkoleń takich i kursów. Ja sama myślę nad kurs księgowości online , gdzie nauka sprawdzi się w domowym zaciszu najlepiej. Czasem warto o takich propozycjach pomyśleć niż stacjonarnie, bo efekty są podobne i też ukończymy z certyfikatem.
Włada

Re: szkolenia online

Post autor: Włada »

Trzeba jednak powiedzieć, że nie wszystkiego da się nauczyć na szkoleniu online. Ja jestem już po jednym (jeszcze przed pandemią) szkoleniu u Pani Patrycji Zielińskiej, chodzi o szkolenia z zakresu stylizacji brwi i rzęs. Jestem pod wielkim wrażeniem tego, ile się nauczyłam i dlatego jeśli tylko będzie taka możliwość, planuję kolejne, z metody Brow Henna http://patrycjazielinska.pl/szkolenia/brow-henna/
michał

Re: szkolenia online

Post autor: michał »

Jeśli zastanawiacie się nad zrobieniem kursu na suwnice to polecam ośrodek szkoleniowy w Sandomierzu https://radiis.pl/kurs-na-suwnice-udt-w-sandomierzu idealnie potrafią przygotować, każdemu poświęcają dużo czasu. Mój brat był bardzo zadowolony z ich usług. pozdrawiam ;) ;)
treningś32

Re: szkolenia online

Post autor: treningś32 »

Dowiesz się wielu ciekawych informacji z webinara ze strony budowanie marki on-line trenera personalnego serdecznie zapraszam, sama zakupiłam ten webinar i nauczyłam się wiele ciekawych informacji, jakie błędy najczęsciej popełniają trenerzy personalni, jak tworzyć plan działania, skąd brać content jak go publikować. Te i wiele więcej dowiecie się z webinara.
ODPOWIEDZ