Szkolenia

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Donia
Posty: 97
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:40

Szkolenia

Post autor: Donia »

Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz
Awatar użytkownika
guru
Posty: 62
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:35

Re: Szkolenia

Post autor: guru »

Polecam też zainteresować się szkoleniami z medycyny estetycznej: http://szkolenia-dla-lekarzy.pl/. Uważam, że to bardzo ciekawa opcja, którą warto wziąć pod uwagę. Takie szkolenia poszerzają horyzonty i dają dużo nowych możliwości.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Szkolenia

Post autor: Frania »

Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałyby szkolenia z branży informatycznej, to na pewno warto zapisać się na autoryzowane szkolenie Microsoft Administering Microsoft SQL Server Databases MS 20462.Na takim kursie dowiecie się wszystkiego na temat bazy danych SQL Server 2014, a także tego, na czym polega z bazami danych i magazynami. Taka wiedza może się Wam bardzo przydać, na przykład w pracy, więc polecam :)
Awatar użytkownika
kala90
Posty: 36
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:58

Re: Szkolenia

Post autor: kala90 »

Jeśli chodzi o szkolenia to ciekawe propozycje znajdziecie na stronie https://www.sdps.com.pl/. Jest to firma szkoleniowa, która organizuje różnego rodzaju kursy. Myślę, że Wam się spodobają.
Awatar użytkownika
aneczka
Posty: 47
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:58

Re: Szkolenia

Post autor: aneczka »

Wszystko zależy od tego, kto w jakiej branży pracuje. Ostatnio na przykład dość modna jest medycyna estetyczna więc z łatwością można też znaleźć szkolenia z zakresu medycyny estetycznej: http://pimik.pl/. Jeśli interesuje Was ta tematyka to jest to dobra opcja.
Awatar użytkownika
absolka
Posty: 75
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:41

Re: Szkolenia

Post autor: absolka »

Bardzo dobrze, że postanowiłaś zadbać o swój rozwój Sm:) Według mnie szkolenia są naprawdę potrzebne i podnoszą kwalifikacje. No a to wiąże się z tym, że możemy dostać lepszą pracę lub na przykład awans. Ja niedawno trafiłam na tą ofertę szkolenia https://www.akademiastomatologii.edu.pl ... y-dentysty i muszę przyznać, że naprawdę mnie kusi by się zapisać.
Awatar użytkownika
Zmarcha
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:52

Re: Szkolenia

Post autor: Zmarcha »

Wiem, że takie szkolenia możesz też zrobić tutaj https://www.sdps.com.pl/. Są od 18 lat w branży więc mają know how jak to wszystko ma wyglądać. Zarówno od strony organizacyjnej, jak i od strony prawnej. Rzuć okiem - myślę, że namiar Ci się przyda.
Awatar użytkownika
viviana
Posty: 113
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:56

Re: Szkolenia

Post autor: viviana »

Nikt chyba się nie będzie kłócił ze mną z tym, że szkolenia są naprawdę istotne. Jest wiele dobrych szkoleń, które dobrze przygotowują do zawodu, do zarządzania firmą etc. Jedne z takich aktualnych szkoleń są szkolenia z RODO https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... osobowych/ , które przygotowują osoby do działania zgodnie przepisami.
Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 28
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:24

Re: Szkolenia

Post autor: Zawisza »

W każdym zawodzie warto się doszkalać. Dlatego polecam rzucić okiem na szkolenia z medycyny estetycznej dostępne na stronie http://pimik.pl/. Myślę, że taka wiedza może się przydać.
Awatar użytkownika
grzegorz20658
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:39

Re: Szkolenia

Post autor: grzegorz20658 »

Niespecjalnie mam tutaj jakąś wiedzę. Niestety nic Ci nie podpowiem.
To nie takie proste, gdy rany próbuje wyleczyć ta sama osoba, która je zadała.
Awatar użytkownika
cialopozytyw
Posty: 165
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:57

Re: Szkolenia

Post autor: cialopozytyw »

Szkolenia z reguły nie trwają bardzo długo, a niekiedy można mieć po nich większe umiejętności niż po ukończeniu dodatkowej szkoły. Jeżeli interesuje was temat prawa czy HR, to zachęcam do zajrzenia na stronę: https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ a z pewnością znajdziecie tam coś ciekawego.
Awatar użytkownika
zamka
Posty: 122
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Szkolenia

Post autor: zamka »

Ja planuję wybrać się na kurs makijażu permanentnego, który jest dla osób początkujących czyli tych, które dopiero chcą zacząć pracę z makijażem permanentnym. Bardzo często szkolą się osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z makijażem trwałym. Ja od zawsze marzyłam o takim kursie i w końcu uda mi się to marzenie zrealizować.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:00

Re: Szkolenia

Post autor: mleczko90 »

W biznesie najwazniejsze są szkolenia sprzedazowe - bez sprzedazy nie ma zysków. Innowacyjne metody mozna znaleźć tutaj https://integritysolutionspoland.pl/ - firma działa od 50 lat i w koncu weszli do Polski
Awatar użytkownika
Zosia
Posty: 66
Rejestracja: 10 gru 2019, 22:46

Re: Szkolenia

Post autor: Zosia »

Wiecie jak ważny jest trening mięśni miednicy? Wiele kobiet, np. po porodzie ma problem z nietrzymaniem moczu, więc specjaliści, urofizjoterapeuci są naprawdę potrzebni. Ostatnio właśnie wśród fizjoterapeutów są popularne szkolenia z BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ czyli właśnie prawidłowego wykonywania treningu mięśni dna miednicy.
ODPOWIEDZ