szkolenia

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Donia
Posty: 97
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:40

szkolenia

Post autor: Donia »

Najlpeszym sposobem na rozwój są szkolenia , które pomogą CI udoskonalić samego siebie. Jeżeli nie masz pomysłu na to na jakie szkolenie się udać to tutaj https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ciągły rozwój pozwoli Ci więcej osiągnać a najlepsze co możesz zrobić to inwestować w siebie.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: szkolenia

Post autor: Frania »

Nie ulega wątpliwości, że na pewno warto jest dbać o własny rozwój i brać udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar-Group, która organizuje takie kurs doszkalające z najróżniejszych dziedzin, więc bez wątpienia każdy z Was znajdzie coś dla siebie ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
aneczka
Posty: 47
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:58

Re: szkolenia

Post autor: aneczka »

A co powiecie na szkolenia, które oferuje firma szkoleniowa https://biznesedukator.pl/ ? Moim zdaniem to całkiem ciekawa opcja. Warto się im bliżej przyjrzeć. Myślę, że będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
guru
Posty: 62
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:35

Re: szkolenia

Post autor: guru »

Różne szkolenia dla firm - także te obowiązkowe - ma w swojej ofercie firma szkoleniowa SDPS. Polecam wejść na ich stronę https://www.sdps.com.pl/ i zapoznać się bliżej z tematem. Myślę, że jest to całkiem dobre rozwiązanie dla firm.
Awatar użytkownika
Piekna
Posty: 60
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:37

Re: szkolenia

Post autor: Piekna »

Opcji jest bardzo dużo na samorozwój, na różne ciekawe szkolenia. Myślę, że tu warto też zainteresować się warsztatami od https://wiwn.pl/ Będziecie mogli liczyć tu na praktyczną wiedzę z zakresu inwestowania w nieruchomości. Według mnie taka inwestycja jest jedną z najbardziej pewnych. Mnie w szczególności zainteresowały mieszkania pod wynajem. Chce kupować te do remontu i wynajmować po odświeżeniu.

urząd pracy tarnów
Awatar użytkownika
cialopozytyw
Posty: 165
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:57

Re: szkolenia

Post autor: cialopozytyw »

Jeśli szukacie dla siebie jakichś dodatkowych szkoleń lub kursów doszkalających, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ . Znajduje się tam bardzo bogata oferta firmy szkoleniowej, która, jak widać, oferuje kursy z najróżniejszych branż i kategorii. Jestem przekonana, że każdy z Was znajdzie u nich coś dla siebie.

just art design
Awatar użytkownika
Philli
Posty: 113
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:59

Re: szkolenia

Post autor: Philli »

Takie szkolenia to ja rozumiem. Jest w czym wybierać w tym wątku.
Gdyby można było spojrzeć na świat bez żadnej ochrony, uczciwie i odważnie - pękłyby nam serca.
ODPOWIEDZ