Szkolenie + wypoczynek

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Celestyna-85
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2022, 10:56

Szkolenie + wypoczynek

Post autor: Celestyna-85 »

Prowadzę niewielką firmę, ale jednak bardzo jesteśmy ze sobą zżyte (bo pracujemy tylko w kobiecym gronie) - planujemy na początku roku wybrać się na szkolenie, które naprawdę dość mocno poszerzy ofertę naszego gabinetu kosmetycznego, a przy okazji będzie to czas dla nas. Myslicie, że takie wyjazdy integracyjne to jest dobry pomysł? Jeździcie na takie?
pitterty

Re: Szkolenie + wypoczynek

Post autor: pitterty »

Dla mnie nie ma jednego i drugiego, ale można to jak najbardziej połączyć. Dlatego sprawdzam sama niektóre zależności i na razie mam na oku coś takiego jak Unieważnienie umowy WIBOR . Wiecie, to coś sensownego, a mogę się szkolić, pracując z każdego miejsca na świecie. I to mi odpowiada.
karaluszkaaa

Re: Szkolenie + wypoczynek

Post autor: karaluszkaaa »

Ja to mam sporo problemów i mam nadzieję, że znajdziemy tu coś sensowniejszego. I ja póki co zerkam sobie na to, co mogę zrobić i jak mogę podejść do tematu. Na pewno kurs zgrzewacza to szkolenie dla mojego faceta. Niech to jakoś mi odpowiada. Co wy na to?

busy holandia polska czwartek
zuźka

Re: Szkolenie + wypoczynek

Post autor: zuźka »

Ogólnie też z tego co widziałam to dobrą opcją jest sep bielsko-biała . Sama właśnie zastanawiam się nad takim szkoleniem, ponieważ słyszałam, że można tutaj naprawdę bardzo wiele się nauczyć, więc może jednak to będzie dla mnie dobre rozwiązanie
doznualnoo

Re: Szkolenie + wypoczynek

Post autor: doznualnoo »

Jakie macie wspomnienia, jeśli chodzi na przykład o coś takiego jak ewaluacja szkoleń ? W tym obszarze powinnam zadziałać odpowiednio, stąd może wiem, że dobrze będzie się tym zainteresować. No i jak coś, to może fajnie będzie się na tym skupić, by ogolnie rozważyć środki, które nam pomogą?
joaśkaa

Re: Szkolenie + wypoczynek

Post autor: joaśkaa »

Myślę, że warto również sprawdzić kosztorysowanie podstawy . Nie tak dawno znalazłam ofertę tej firmy i z tego co widzę to szkolenia są bardzo dobre, można tutaj zdobyć naprawdę wielką wiedzę i nowe doświadczenia.
ewkaa

Re: Szkolenie + wypoczynek

Post autor: ewkaa »

Jeśli zastanawiasz się nad korzystaniem z rozwiązania jak mentoring to można wybrać https://www.coachwise.org/mentoring-strefa-wiedzy/ Ich atrakcyjna oferta oraz profesjonalne podejście do klientów sprawiają, że warto zainwestować czas w rozwijanie się pod okiem doświadczonych mentorów.

najlepsza dieta odchudzająca bez efektu jojo
anetaa

Re: Szkolenie + wypoczynek

Post autor: anetaa »

Warto zwrócić uwagę na ofertę przedsiębiorstwa specjalizującego się w kompleksowych rozwiązaniach z dziedziny kosztorysowania. Zalecam zapoznanie się z opcją jak normy budowlane spis - stanowi to nie tylko dostęp do potrzebnych narzędzi, lecz również możliwość poszerzenia wiedzy poprzez udział w interesujących szkoleniach.
dawiiid

Re: Szkolenie + wypoczynek

Post autor: dawiiid »

Moim zdaniem, rozwijanie umiejętności języka angielskiego samodzielnie jest kluczowe. Rozważam przystąpienie do kursu oferowanego przez platformę https://englishbestway.pl/ . Oferta ta wydaje się być atrakcyjna i oparta na solidnym podejściu do nauki.
ewkaaa

Re: Szkolenie + wypoczynek

Post autor: ewkaaa »

Warto również rozważyć skorzystanie z usług jak coach biznesowy . Tego rodzaju wsparcie zyskało uznanie wśród wielu osób, umożliwiając rozwój głębokiej wiedzy oraz zdobywanie nowych umiejętności. Mam przekonanie, że współpraca z takim specjalistą sprosta waszym oczekiwaniom, opierając się na pozytywnych doświadczeniach innych klientów.
ODPOWIEDZ