Teatr

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
zamka
Posty: 122
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Teatr

Post autor: zamka »

Powiedzcie mi, chodzicie do teatru? Ja nigdy nie byłam przekonana do tego typu rozrywki. Częściej wybierałam kino, jednak osatnio mąż kupił bilety na jeden ze speklakli w https://teatrszekspirowski.pl/ i wyszliśmy wprost zachwyceni. Gra aktorska na żywo to coś czego nie da się opisać. Teraz na pewno będziemy chodzić częściej do teatru :)
Awatar użytkownika
ambush
Posty: 51
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:51

Re: Teatr

Post autor: ambush »

No właśnie, przeważnie się kino wybiera, a jak mam być szczera to raz na wiele miesięcy można trafić na naprawdę dobry film. Chyba faktycznie lepiej jest chodzić do teatru i ja osobiście wiele pochlebnych opinii słyszałam o sztukach w warszawskim teatrze https://teatrkomedia.pl/ . Muszę się koniecznie wybrać i sama przekonać
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Teatr

Post autor: mila8788 »

No a wiesz może w ogóle, jaki teatr jest najlepszych, jeśli chodzi o takie spotkania? Mnie osobiście wydaje się, że warto byłoby zainteresować się teatrem https://teatrszekspirowski.pl/trojmiejs ... ulturalne/ Są tam zawsze ciekawe wydarzenia i imprezy kulturalne, które pozwolą na to, aby miło i interesująco spędzić czas lub właśnie randkę.
Awatar użytkownika
dina
Posty: 355
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Teatr

Post autor: dina »

Mam nadzieję, że już niebawem otworzą ponownie teatr w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Bardzo lubię to miejsce, jest niesamowicie klimatyczne. A póki co, na bieżąco śledzę ich stronę internetową http://spotkaniakultur.com/ bo co rusz pojawiają się tam nowe ciekawostki i informacje o wydarzeniach.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: Teatr

Post autor: informatyk »

Ogólnie same wyjścia do teatru jak najbardziej są fajne i jeśli ja mam tylko okazję to oczywiście również tam zaglądam. Muszę przyznać, że zdecydowanie na pierwszym miejscu stawiam teatr komedia https://teatrkomedia.pl/ gdzie zdecydowanie jak dla mnie wszlekie przedstawienia docierają do mnie.
ODPOWIEDZ