Turbosprężarka w samochodzie

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
guru
Posty: 62
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:35

Turbosprężarka w samochodzie

Post autor: guru »

W wielu samochodach - aczkolwiek nie w każdym - znajduje się turbosprężarka. Warto pamiętać o tym, że raz na jakiś czas taka turbosprężarka wymaga regeneracji. W tym celu najlepiej zajrzeć na stronę http://turbospec.pl/. Oni zajmują się tym profesjonalnie, na dodatek można to zrobić też wysyłkowo.

właściwości chemiczne żelaza
Awatar użytkownika
faster
Posty: 32
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:09

Re: Turbosprężarka w samochodzie

Post autor: faster »

Czasem się zdarza, że w samochodzie coś pójdzie, ale nie ma się czym przejmować, jeśli kupi się nowe auto, bo jest ono na gwarancji . U nas w Zielonej Górze jest interesujący dealer samochodów marki FORD GERMAZ http://germaz.pl/ się nazywa. Możecie u niego naprawdę dobre auto kupić w niewygórowanej cenie. Z tego co wiem, to szef Transita u niego chce zamówić w ciemnym kolorze.
zosieńka1

Re: Turbosprężarka w samochodzie

Post autor: zosieńka1 »

Niestety czasem i ta część w aucie się psuje. Wiem o tym bo sama mam auto, które ciągle się psuje. Regularnie dzwonię po holowanie Poznań i okolice Pomoc Drogowa Lidia Buda: https://holowanie.i-poznan.pl/ . Tak naprawdę to nie wiem co ja bym zrobiła bez ich pomocy.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Turbosprężarka w samochodzie

Post autor: Frania »

W Warszawie regeneracją i naprawą turbosprężarek zajmuje się firma https://naprawaturbosprezarek.pl. Tak więc jeśli macie problem z tą właśnie częścią w samochodzie i jesteście z tych okolic, to polecam się z nią skontaktować, na przykład dzwoniąc pod numer 691 525 456 ;) Na pewno będziecie zadowoleni ;)
ODPOWIEDZ