Ubezpieczenie AC

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Ubezpieczenie AC

Post autor: mila8788 »

Zastanawiacie się może nad tym, czy wykupić ubezpieczenie AC? Wiem, że wiele osób nad tym myśli i również wiele osób zastanawia się, przed czym takie ubezpieczenie ochroni. Ja na pewno mogę powiedzieć Wam, że ubezpieczenie chroni przed różnymi zdarzeniami, o czym przeczytacie sobie na stronie https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/ac
cloeś

Re: Ubezpieczenie AC

Post autor: cloeś »

Owszem ubezpieczenie samochodu, czy wszelkich innych wartościowych rzeczy jest wręcz dzisiaj konieczne. W końcu różne bywają sytuacje. Dlatego warto byłoby zgłosić się do firmy Unilink https://unilink.pl/nowi-partnerzy , która może wam przedstawić jak najlepsze dla was oferty ubezpieczeniowe. Wtedy będziecie mogli wybrać wymarzone ubezpieczenie dla was.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 14
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:36

Re: Ubezpieczenie AC

Post autor: zenka »

Czasem troszkę trzeba się nagimnastykować, aby wszystko załatwić, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego ubezpieczyciela. Ja myślę, że polecić Wam mogę kalkulator OC i AC http://swiatubezpieczen.net.pl/ Skorzystajcie, a w razie ewentualnych stłuczek nie będzie żadnych problemów.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: Ubezpieczenie AC

Post autor: informatyk »

Faktycznie jak najbardziej posiadanie kompleksowego ubezpieczenia jest moim zdaniem dość istotne. Ja również jakiś czas temu czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/uproszczona-likwidacja-szkody/ czym de facto jest uproszczona likwidacja szkody. Na całe szczęście ja jeszcze żadnej kraksy nie miałem.
Aduś09

Re: Ubezpieczenie AC

Post autor: Aduś09 »

Jeżeli macie ubezpieczenie to na pewno tez mieliście stycznośc z zaniżone odszkodowanie Ja właśnie niestety ostatnio miałem taką sytuację i mój brat polecił mi stronę gdzie zajmują się dopłatami do odszkodowan w takich sytuacjach. Zaflądnijcie na ich stronę a dowiecie się wiecej informacji na ten temat.
Michałowska

Re: Ubezpieczenie AC

Post autor: Michałowska »

Ja też miałam taką sytuację. Zaniżone odszkodowanie. Co to ja się pism natworzyłam do ubezpieczyciela. I nic. Zerowy efekt. Dopiero Kancelaria Fenix dała radę: https://kancelariafenix.pl/uslugi/odszkodowania/. Od razu zmienia się dyskusja z firmą ubezpieczająca, jak w grę wchodzi prawnik.
Bandedka

Re: Ubezpieczenie AC

Post autor: Bandedka »

Aduś09 pisze: ↑12 kwie 2021, 9:02 Jeżeli macie ubezpieczenie to na pewno tez mieliście stycznośc z zaniżone odszkodowanie Ja właśnie niestety ostatnio miałem taką sytuację i mój brat polecił mi stronę gdzie zajmują się dopłatami do odszkodowan w takich sytuacjach. Zaflądnijcie na ich stronę a dowiecie się wiecej informacji na ten temat.
Z odszkodowaniami jest jak z ofertą przedłużenia abonamentu telefonicznego... pierwsze oferty to zawsze szukanie tzw. jelenia i jest tak dlatego, że to po prostu działa. Ludzie są zabiegani, nie znają się na wielu rzeczach więc przyjmują taką ofertę podsuniętą przed nos i na tym żerują firmy nie tylko ubezpieczeniowe. Zawsze warto walczyć o swoje i nie godzić się na warunki jakie otrzymujemy przy pierwszym podejściu.
ODPOWIEDZ