W co zainwestować?

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Mojzesz-84
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:22

W co zainwestować?

Post autor: Mojzesz-84 »

Hej, odziedziczylem mieszkanie, chcę je sprzedać i zainwestować i nie wiem w co - waluty, dzieła sztuki? no nie mam pomysłu, co radzicie?
Awatar użytkownika
Koryna-88
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2019, 16:14

Re: W co zainwestować?

Post autor: Koryna-88 »

Ja radzę nie sprzedawać :D Wynajmuj, co miesiąc jest jakaś kasa, którą możesz faktycznie w coś tam sobie inwestować (odradzam dzieła sztuki), a mieszkanie w razie potrzeby zdązysz jeszcze sprzedac ;) poczytaj "Zarabiaj na nieruchomościach", a może i szkolenie z inwestowania w nieruchomości sobie wykup :)
inwestą

Re: W co zainwestować?

Post autor: inwestą »

Mojzesz-84 pisze: ↑29 sie 2019, 7:40 Hej, odziedziczylem mieszkanie, chcę je sprzedać i zainwestować i nie wiem w co - waluty, dzieła sztuki? no nie mam pomysłu, co radzicie?
Może własną firmę? Teraz to może nie jest najlepszy pomysł na rozpoczęcie działalności... ale sporo firm nie przetrzyma obecnego kryzysu. A to oznacza, że na rynku pojawią się luki, które ktoś będzie mógł wypełnić - i to w wielu branżach. Rzeczy potrzebne do rozkręcenia firmy to jedno, trzeba też pamiętać o fiskalizacji i innych "formalnościach" W tej dziedzinie sprzęt dostępny na https://gvc.pl/ jest bardzo przydatny i pomocny. Swoje kosztuje, ale to inwestycja, która może się szybko zwrócić.
Rozbójnik

Re: W co zainwestować?

Post autor: Rozbójnik »

inwestą pisze: ↑29 paź 2020, 10:01
Mojzesz-84 pisze: ↑29 sie 2019, 7:40 Hej, odziedziczylem mieszkanie, chcę je sprzedać i zainwestować i nie wiem w co - waluty, dzieła sztuki? no nie mam pomysłu, co radzicie?
Może własną firmę? Teraz to może nie jest najlepszy pomysł na rozpoczęcie działalności... ale sporo firm nie przetrzyma obecnego kryzysu. A to oznacza, że na rynku pojawią się luki, które ktoś będzie mógł wypełnić - i to w wielu branżach. Rzeczy potrzebne do rozkręcenia firmy to jedno, trzeba też pamiętać o fiskalizacji i innych "formalnościach" W tej dziedzinie sprzęt dostępny na https://gvc.pl/ jest bardzo przydatny i pomocny. Swoje kosztuje, ale to inwestycja, która może się szybko zwrócić.
Myślimy razem ze współwłaścicielem czy od nowego roku skorzystać z usług tej firmy

borderline jak sobie pomóc
ODPOWIEDZ