Wesele pod Warszawą

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Donia
Posty: 97
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:40

Wesele pod Warszawą

Post autor: Donia »

Sprawdzonym miejscem na organizację wesela w bliskich okolicach Warszawy jest Willa Zagórze koło Sulejówka. Jest to nieduży, kameralny hotel z dużą salą weselną pod Warszawą. Willa Zagórze to sprawdzony lokal, który posiada ogromne doświadczenie w organizacji wesel i przyjęć okolicznościowych. Jeżeli chcecie obejrzeć Willę Zagórze to zerknijcie na ich stronę: http://www.willazagorze.pl/pl/wesela-ok ... szawa.html
Awatar użytkownika
absolka
Posty: 75
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:41

Re: Wesele pod Warszawą

Post autor: absolka »

A idziecie na nauke pierwszego tańca ? My zapiszemy się na kurs tańca do tej szkoły http://sosalsa.pl/ , bo razem nic nam nie wychodzi Uwielbiam tańczyć za to G. nie lubi i nie umie ale wie, że to jest dla mnie ważne dlatego się zgodził. Planujemy zapisać się od marca, a miesiąc przed weselem wybierzemy się jeszcze na kilka lekcji indywidualnych, aby nauczyć się pięknie tańczyć walca angielskiego do naszej piosenki. Mam nadzieje, że uda nam się to zrealizować.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Wesele pod Warszawą

Post autor: Frania »

A myśleliście już o tym, jakie zamówić dekoracje na wesele? Jakby ie patrzeć takie dekoracje to bardzo istotny element tego wydarzenia. My większość naszych dekoracji zamówiliśmy przez internet, a dokładniej w sklepie Happenings.pl i byliśmy bardzo zadowoleni :)
Miła

Re: Wesele pod Warszawą

Post autor: Miła »

Donia pisze: ↑20 cze 2019, 15:54 Sprawdzonym miejscem na organizację wesela w bliskich okolicach Warszawy jest Willa Zagórze koło Sulejówka. Jest to nieduży, kameralny hotel z dużą salą weselną pod Warszawą. Willa Zagórze to sprawdzony lokal, który posiada ogromne doświadczenie w organizacji wesel i przyjęć okolicznościowych. Jeżeli chcecie obejrzeć Willę Zagórze to zerknijcie na ich stronę: http://www.willazagorze.pl/pl/wesela-ok ... szawa.html
Miejsce wydaje się bardzo fajne na wesele. Jak będziecie szukać dla panny młodej salonu urody z Warszawy to ja korzystałam z pakietu ślubnego Wellmetime.com, salon jest mobilny, więc działają z dojazdem do klientki.
shazza

Re: Wesele pod Warszawą

Post autor: shazza »

A może nad morzem warto byłoby zorganizować wszystko? Nawet znalazłam ostatnio świetną miejscówkę - gdzie można byłoby wyprawić wesele. A dokładnie mam tutaj na myśli Sandra SPA https://www.sandraspa.pl/wesela - jest tam ładnie i można liczyć na kompleksowe wsparcie w organizacji.
marzenkaa

Re: Wesele pod Warszawą

Post autor: marzenkaa »

U mnie na przyjęciu weselnym ma być coś takiego jak fotobudka 360 i wiem, że to naprawdę się gościom spodoba. Problem tylko jest z tym, czy uda mi się to jakoś ogarnąć na spokojnie. A jeśli tak, to czy firma odpowiednia mi to też na miejscu może założyć. Potem mogę ją wypożyczać na przykład.
ODPOWIEDZ