własna firma

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Donia
Posty: 97
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:40

własna firma

Post autor: Donia »

Najlepiej postawić na zintegrowaną koncepcję wizualną. Od samego stoiska wystawienniczego, po najdrobniejsze dodatki. Jest na rynku firma RETIO, która ma w ofercie takie kompletne stoiska wystawiennicze. Tutaj https://www.retio.pl masz ich ofertę. Mają bardzo konkurencyjne ceny. Do tego darmową dostawę na terenie Polski. Myślę, że będzie to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: własna firma

Post autor: Frania »

A jak dbacie o ochronę danych osobowych w Waszych firmach? Czy wszystko u Was działa zgodnie z przepisami RODO? Jeśli nie jesteście pewni to polecam zajrzeć na stronę https://mwinspektorzy.pl/oferta-dla-fir ... ci-z-rodo/. Możecie tam poczytać sobie o specjalnym audycie zgodności z RODO, który według mnie każdy przedsiębiorca w firmie powinien przeprowadzić ;)
Awatar użytkownika
kala90
Posty: 36
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:58

Re: własna firma

Post autor: kala90 »

Pomyślcie też o monitoringu w Waszej firmie. W tym celu warto zgłosić się do sprawdzonej firmy ochroniarskiej. Zajrzyjcie na stronę https://saippsecurity.pl/, gdzie znajdziecie bardzo dobrą ofertę.
Awatar użytkownika
aneczka
Posty: 47
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:58

Re: własna firma

Post autor: aneczka »

Warto też zastanowić się nad różnymi potrzebnymi w firmie gadżetami. Super są na przykład identyfikatory. Można je zamówić na stronie http://www.laminars.pl/. Uważam, że dobrze się sprawdzą w każdej firmie.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 64
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: własna firma

Post autor: kozi44 »

egzamin na uprawnienia budowlane jest raczej stresujący i dość szczegółowy. Ala ja korzystałem z programu do uprawnień budowlanych podczas nauki i bardzo mi to pomogło. Super sprawą przy nauce są podpowiedzi w formie obrazków i rysunków. Przy tak dużej bazie pytań bardzo ułatwia to zapamiętywanie poprawnych odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Surima
Posty: 33
Rejestracja: 13 sie 2019, 23:02

Re: własna firma

Post autor: Surima »

Własna firma to bardzo dobry pomysł.Pracuje się u siebie i to jest chyba największy plus. Ale ważne aby jak już otworzymy firmę ,to mieć klientów.Początkowo bywa cięzko.Więc dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie agencji marketingowej,która pomoże nam w znalezieniu odpowiedniej liczby zainteresowanych osób.Znam kogoś, kto korzystał z takiej agencji http://amplifying.pl/ Doskonale znanja się na rzeczy,potrafią podnieść nasze wskaźniki na necie bardzo skutecznie. Maja w tym ogromne doświadczenie.

szafa zdjec uk
Awatar użytkownika
Big Lebowski
Posty: 19
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:24

Re: własna firma

Post autor: Big Lebowski »

Jeśli temat prowadzenia własnej firmy Was interesuje, to według mnie powinniście zainteresować się stroną https://unimetalrecycling.pl/. ;)
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: własna firma

Post autor: informatyk »

Tak naprawdę prowadzenie własnej firmy raczej nie jest niczym skomplikowanym, ale z czasem chcemy się jeszcze bardziej rozwijać. Ja jestem zdania, że właśnie wtedy przydaje się fuzja przedsiębiorstw. Mi spodobało się to co przeczytałem na stronie https://mbrokers.pl/firma/fuzja-przedsi ... ze-proces/ gdyż poniekąd jest to ważna kwestia.
jolkaa

Re: własna firma

Post autor: jolkaa »

Pewnie wiele osób z was zastanawia się nad tym czy leasing się opłaca . Właśnie sama słyszałam, że tutaj co do leasingu to oferta jest bardzo korzystna, dodatkowo z wielkim zaangażowaniem podchodzi do spraw klientów
ODPOWIEDZ