Własny warsztat

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 28
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:24

Własny warsztat

Post autor: Zawisza »

Otworzenie warsztatu może byc sporym wyzwaniem, bo stawianie budynku i te całe formalności mogą nas jedną przerosnąć. Znalazłam dla tego bardzo fajną alternatywe. W tym miejscu https://pronamiot.pl/index.php/jak-stwo ... -warsztat/ fajnie opisali ktok po kroku jak postawić taki warsztat.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Własny warsztat

Post autor: Frania »

Jeśli prowadzicie własny warsztat samochodowy i chcecie go dobrze wyposażyć, to polecam zajrzeć na stronę https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki-samochodowe. Znajdziecie tam profesjonalne wyciągarki samochodowe - elektryczne, hydrauliczne i ręczne, które mogą Wa się okazać w takim warsztacie przydatne :)
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: Własny warsztat

Post autor: informatyk »

Fajnie jest mieć własny warsztat i ja również spełniłem soje marzenia. Całkiem niedawno również przeprowadzałem małe remonty i zabrakło mi trochę oringów. Jednak wiem, że u producenta https://powerrubber.com/ raczej nigdy nie ma problemów z zamówieniem różnego rodzaju elementów wykonanych z gumy.
wisiu76

Re: Własny warsztat

Post autor: wisiu76 »

Szukam do mojego warsztatu dobrej jakości i energooszczędnego kompresora, ważne też żeby chodził cicho, ponieważ nie mogę go wystawić na zewnątrz. Czy któryś z tych kompresorów Boge https://www.pneumatik.pl/produkty/kompr ... powietrza/ będzie dobrym wyborem?
ODPOWIEDZ