wolny czas

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
loka
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:30

wolny czas

Post autor: loka »

Jak jak mam chwilę dla siebie, to lubię wygodnie się rozsiąść i odpalić sobie dobrą muzykę klasyczna. Obecnie preferuje Pendereckiego, bo mam słabość do jego twórczość od czasu poznania jej na https://pendereckisgarden.pl/pl . Niezwykły projekt autorstwa Instytutu Adama Mickiewicza.
Awatar użytkownika
Arkada
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2020, 16:28

Re: wolny czas

Post autor: Arkada »

Niewiele mam wolnego czasu,ale kiedy uda mi się wykroić kilka godzin w tygodniu, spędzam je na siłowni,w klubie w którym jest siłownia,strefa wellnes https://www.energym.com.pl/17-enerbeauty i spa w jednym miejscu.
To nowoczesne miejsce,dobrze wyposażone z klimatyzowanymi salami i nowoczesnym sprzętem do ćwiczeń.Pracują w nim ludzie uśmiechnięci, doświadczeni,mający spora wiedzę.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: wolny czas

Post autor: Frania »

A czy ktoś z Was lubi w wolnym czasie, podobnie tak, jak ja, uczyć się języków obcych? Teraz można się ich uczyć bez wychodzenia z domu, wiele szkół oferuje bowiem kursy on-line. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online możecie się na przykład zapoznać z ofertą takiego kursu z angielskiego organizowanego przez Szkołę ProfiLingua. Polecam ;)
wnikla

Re: wolny czas

Post autor: wnikla »

loka pisze: ↑31 sie 2021, 0:23 Jak jak mam chwilę dla siebie, to lubię wygodnie się rozsiąść i odpalić sobie dobrą muzykę klasyczna. Obecnie preferuje Pendereckiego, bo mam słabość do jego twórczość od czasu poznania jej na https://pendereckisgarden.pl/pl . Niezwykły projekt autorstwa Instytutu Adama Mickiewicza.
IAM swietnie przygotowal ten projekt :) od dluzszego czasu juz sie nim zachwycam, bo nie tylko mozna posluchac utworow mistrza, ale tez pozwiedzac jego ogrod w wirtualnym swiecie. te wizualizacje sa przygotowane przepieknie
ODPOWIEDZ