Wybieram przedszkole w Warszawie

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Miwonka
Posty: 62
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:18

Wybieram przedszkole w Warszawie

Post autor: Miwonka »

Przyszedł i u nas czas na wybranie przedszkola, jestem z Warszawy, więc i jak dobrze wiecie mam w czym wybierać, w okolicy mam kilka przedszkoli, mówię tu o takiej bardzo bliskiej okolicy. Raczej szukalibyście wśród prywatnych przedszkoli, czy publicznych? Chętnie poznam wasze opinie.
Awatar użytkownika
Piekna
Posty: 60
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:37

Re: Wybieram przedszkole w Warszawie

Post autor: Piekna »

Przedszkole to nie jest też szkoła podstawowa, która trwa 8 lat, więc też nie ma tu jakiś bardzo złych wyborów, no ale jak można wybrać lepsze przedszkole to warto to zrobić oczywiście. Ja miałam akurat z polecenia przedszkole, konkretnie to Te Vizje na Wawrze więc i bliziutko. Dzieci chętnie chodzą i mniej chętnie wracają do domu ;D
Awatar użytkownika
guru
Posty: 62
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:35

Re: Wybieram przedszkole w Warszawie

Post autor: guru »

Pamiętaj także o tym, aby spędzać czas z dzieckiem w domu. Dla malucha jest to bardzo ważne. Kup sobie różne książki i gry edukacyjne, które pozwolą Ci na większą integrację i interakcję z Twoim dzieckiem. Wiele z nich znajdziesz w ofercie EduKsięgarni: https://www.eduksiegarnia.pl/trudnosci- ... la-klasy-7 .
Awatar użytkownika
Mimozza
Posty: 80
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:40

Re: Wybieram przedszkole w Warszawie

Post autor: Mimozza »

Czasem warto trochę dalej podjechać, a mieć pewność, że dziecko jest w lepszym przedszkolu, ja tak zrobiłam. Udało mi się znaleźć przedszkole z językiem angielskim, wiadomo, nie jest to nauka na jakimś wysokim, skomplikowanym poziomie, ale dzieci już mogą fajnie się przygotować pod konkrety na późniejszym etapie edukacji.
Awatar użytkownika
Anreea
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:18

Re: Wybieram przedszkole w Warszawie

Post autor: Anreea »

Te Vizja Wawer to na pewno bardzo dobry wybór. My zaczęliśmy od przedszkola i później z automatu syn poszedł do ich szkoły podstawowej. Obecnie jest w 5 klasie i bardzo dobrze się czuje w szkole, wyniki w nauce są bardzo dobre, więc czego chcieć więcej? Duży plusik również i za koła naukowe, zajęcia dodatkowe, sportowe.
Awatar użytkownika
Smialka
Posty: 24
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:35

Re: Wybieram przedszkole w Warszawie

Post autor: Smialka »

Do publicznego nie jest wcale tak łatwo się dostać, no ale jeszcze o wszystkim się dowiesz. Ja od razu zdecydowałam się na prywatne przedszkole, opcja jest dużo lepsza, bo w moich oczach przynajmniej takie przedszkole daje dużo więcej możliwości dla dziecka. No ale też oczywiście nie generalizuje, przedszkole przedszkolu nie równe.
Fraśia

Re: Wybieram przedszkole w Warszawie

Post autor: Fraśia »

Koniecznie sprawdź ich https://fiqmiku.pl/. Maja wszystko co powinno posiadać przedszkole. Posiadają duże, jasne, kolorowe i przestronne sale o sympatycznych nazwach. Mają również ładny dużo ogród, który moim zdaniem jest bardzo ważny. Oczywiście kadra posiada wymagana kwalifikacje ;)
puśma

Re: Wybieram przedszkole w Warszawie

Post autor: puśma »

W sumie robicie, co chcecie. Ja Wam muszę powiedzieć, że dla mnie jednak nie ma to jak jedno i dobre przedszkole. Można w ten sposób dzieciaków wiele nauczyć. A ja jednak jestem za tym, żeby one umiały czytać i pisać. Więcej o tym macie tu https://awesometn.com/pisanie-reczne-dl ... go-wrocic/ .
Kaśka

Re: Wybieram przedszkole w Warszawie

Post autor: Kaśka »

Ja zwiedziłam sporo przedszkoli, zanim wybrałam to, które uważałam za najlepsze. Postawiłam na prywatne przedszkole, ze względu na to, że chcę, żeby moje dziecko się rozwijało i miało najlepszą opiekę. Dodatkowo w tym przedszkolu mają salę do integracji sensorycznej, czego nie widziałam w żadnym innym miejscu. Sama się zainspirowałam i kupiłam kilka rzeczy na stronie https://liger.net.pl/14-integracja-sensoryczna
Miruś8

Re: Wybieram przedszkole w Warszawie

Post autor: Miruś8 »

Wybór przedszkola w Warszawie na pewno jest bardzo trudny, ponieważ takich przedszkoli jest bardzo dużo w dużych miastach. Dlatego też ja wole przedszkole Nieporęt, które znajduje się zaledwie 25km od centrum Warszawy ale dzięki temu, że jest położone na przedmieściach to daje wrażenie dużo spokojniejszego klimatu.
ewkaa

Re: Wybieram przedszkole w Warszawie

Post autor: ewkaa »

Zadziwiająco dobre warunki oferuje Przedszkole Bemowo https://norlandiaprzedszkola.pl/bemowo Opieka jest na najwyższym poziomie, a personel dba o każdy szczegół, tworząc przyjazne środowisko dla maluchów, więc może jednak to będzie dobry wybór
dinko

Re: Wybieram przedszkole w Warszawie

Post autor: dinko »

Przedszkole Terapeutyczne prowadzone przez http://www.centrum-terapii.pl/przedszko ... peutyczne/ to prawdziwa oaza dla dzieci z różnymi potrzebami rozwojowymi. Ich podejście oparte na wsparciu terapeutycznym integruje zabawę z terapią, co stwarza idealne warunki do rozwoju każdego malucha.
ODPOWIEDZ