Wypadek

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Wypadek

Post autor: Frania »

Witajcie,
mieliście kiedyś wypadek drogowy? Jeśli tak, to co później zrobiliście z takim autem powypadkowym?Czy ktoś z Was korzystał może z oferty firmy https://skup-aut-gdynia.eu/wejherowo/? Podobno jest to bardzo dobry skup aut powypadkowych Wejherowo. Jak myślicie, warto tam takie auto sprzedać ?
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 33
Rejestracja: 12 mar 2020, 23:02

Re: Wypadek

Post autor: ingrid »

W ubiegłym roku miałam dość poważną stłuczkę na rondzie, na szczęście nie z mojej winy. Auta nie sprzedałam lecz postanowiłam naprawiać z OC sprawcy. Znalazłam świetny serwis, który zajmuje się m.in. naprawami powypadkowymi: http://dacia.dyszkiewicz.pl/blacharsko-lakierniczy.html , spisali się na medal (śladu nie ma po wgnieceniach i licznych rysach), a na czas w którym samochód był w warsztacie, otrzymałam zastępczy.
Awatar użytkownika
Małgosia
Posty: 38
Rejestracja: 12 maja 2020, 19:43

Re: Wypadek

Post autor: Małgosia »

Ja byłam uczestniczką w wypadku w którym zginęła młoda kobieta, nie ja go spowodowałam ale trauma pozostaje. Najgorsze że nikt nawet nie pomyślał o sprzątnięciu miejsca zgonu w tym ja. Kiedyś do mieszkania zatrudniałam https://vector-uslugi.pl/sprzatanie-po-zmarlych/gliwice po śmierci babci aby zdezynfekowali dom ale wtedy całkiem nie pomyślałam że warto o to zadbać.
Awatar użytkownika
młoda
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:18

Re: Wypadek

Post autor: młoda »

No właśnie słyszałam, że z tymi samochodami z wypadków to jest problem, ale jeśli się zdecydujesz na coś porządnego, to może przetrwać stłuczkę ;) . A też warto wiedzieć, że firma jedna bardzo dobrze skupuje auta. Znajdziesz ich, wpisując w wyszukiwarkę skup aut Poznań i kierując się na Szczepankowo.
Awatar użytkownika
guru
Posty: 61
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:35

Re: Wypadek

Post autor: guru »

Ja po wypadku wezwałam pomoc drogową. Niestety auto nie chciało nawet ruszyć z miejsca. Znajomy polecił mi takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Warszawa - tanie holowanie Grzesiek Jedliński: https://www.pomocdrogowa.wwarszawie.pl/ . Zachęcam do kontaktu w razie awarii.
ą123ola

Re: Wypadek

Post autor: ą123ola »

Czy orientujecie się jakie dokładnie akcesoria ratownicze mają w wyposażeniu karetki, straże pożarne albo samochody policyjne? Jest to dla mnie bardzo ciekawy temat i chętnie się dowiem :) Podziwiam ludzi pracujący w takich zawodach, szczególnie jeśli robią to z powołania..
Stanisław

Re: Wypadek

Post autor: Stanisław »

Wszyscy się ze mną zgodzą że za odniesione szkody należy się rekompensata. W sprawię wypadków samochodowych polecam Wam odszkodowanie po wypadku , możemy nawet wnioskować o pokrycie strat w dochodach oraz zwrotu kosztów szkoleń czy kursów - w przypadku konieczności zmiany kwalifikacji zawodowych.
ODPOWIEDZ