Wypadek

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Wypadek

Post autor: Frania »

Witajcie,
mieliście kiedyś wypadek drogowy? Jeśli tak, to co później zrobiliście z takim autem powypadkowym?Czy ktoś z Was korzystał może z oferty firmy https://skup-aut-gdynia.eu/wejherowo/? Podobno jest to bardzo dobry skup aut powypadkowych Wejherowo. Jak myślicie, warto tam takie auto sprzedać ?
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 33
Rejestracja: 12 mar 2020, 23:02

Re: Wypadek

Post autor: ingrid »

W ubiegłym roku miałam dość poważną stłuczkę na rondzie, na szczęście nie z mojej winy. Auta nie sprzedałam lecz postanowiłam naprawiać z OC sprawcy. Znalazłam świetny serwis, który zajmuje się m.in. naprawami powypadkowymi: http://dacia.dyszkiewicz.pl/blacharsko-lakierniczy.html , spisali się na medal (śladu nie ma po wgnieceniach i licznych rysach), a na czas w którym samochód był w warsztacie, otrzymałam zastępczy.
Awatar użytkownika
Małgosia
Posty: 38
Rejestracja: 12 maja 2020, 19:43

Re: Wypadek

Post autor: Małgosia »

Ja byłam uczestniczką w wypadku w którym zginęła młoda kobieta, nie ja go spowodowałam ale trauma pozostaje. Najgorsze że nikt nawet nie pomyślał o sprzątnięciu miejsca zgonu w tym ja. Kiedyś do mieszkania zatrudniałam https://vector-uslugi.pl/sprzatanie-po-zmarlych/gliwice po śmierci babci aby zdezynfekowali dom ale wtedy całkiem nie pomyślałam że warto o to zadbać.
Awatar użytkownika
młoda
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:18

Re: Wypadek

Post autor: młoda »

No właśnie słyszałam, że z tymi samochodami z wypadków to jest problem, ale jeśli się zdecydujesz na coś porządnego, to może przetrwać stłuczkę ;) . A też warto wiedzieć, że firma jedna bardzo dobrze skupuje auta. Znajdziesz ich, wpisując w wyszukiwarkę skup aut Poznań i kierując się na Szczepankowo.
Awatar użytkownika
guru
Posty: 62
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:35

Re: Wypadek

Post autor: guru »

Ja po wypadku wezwałam pomoc drogową. Niestety auto nie chciało nawet ruszyć z miejsca. Znajomy polecił mi takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Warszawa - tanie holowanie Grzesiek Jedliński: https://www.pomocdrogowa.wwarszawie.pl/ . Zachęcam do kontaktu w razie awarii.
ą123ola

Re: Wypadek

Post autor: ą123ola »

Czy orientujecie się jakie dokładnie akcesoria ratownicze mają w wyposażeniu karetki, straże pożarne albo samochody policyjne? Jest to dla mnie bardzo ciekawy temat i chętnie się dowiem :) Podziwiam ludzi pracujący w takich zawodach, szczególnie jeśli robią to z powołania..
Stanisław

Re: Wypadek

Post autor: Stanisław »

Wszyscy się ze mną zgodzą że za odniesione szkody należy się rekompensata. W sprawię wypadków samochodowych polecam Wam odszkodowanie po wypadku , możemy nawet wnioskować o pokrycie strat w dochodach oraz zwrotu kosztów szkoleń czy kursów - w przypadku konieczności zmiany kwalifikacji zawodowych.
Waldio

Re: Wypadek

Post autor: Waldio »

Jeśli masz zapytania odnoszące się do pozyskania odszkodowania UK, jestem tu, aby pomóc. Posiadam doświadczenie w sektorze odszkodowań i ochoczo udzielę Ci wiadomości jak i również wsparcia.

Skontaktuj się ze mną, by omówić szczegóły swojej sytuacji. Wspólnie możemy uzgodnić, które kroki podjąć, by uzyskać najwyższe odszkodowania UK. Pamiętaj, że profesjonalne doradztwo może znacznie ułatwić cały proces, a udostępiony przeze mnie na stronie https://dns-claims.co.uk kalkulator odszkodowań UK pozwoli Ci poznać przybliżoną wysokość zadośćuczynienia.

Oczekuję na wiadomość od Ciebie i jako polski prawnik UK gotów jestem podzielić się swą wiedzą a także wskazówkami!
ODPOWIEDZ