Wyścigowy rower

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Donia
Posty: 97
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:40

Wyścigowy rower

Post autor: Donia »

Coraz bardziej zainteresowało mnie ściganie się na rowerze, wiem że potrzebuje do tego dobry sprzęt dlatego rozglądam się za jakimś konkretnym rowerem. Czytałem tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/tes ... er_70_2019 , trochę o testach nowego roweru typowo wyścigowego. Co wy o nim sądzicie ? Ścigacie się?
Awatar użytkownika
Philli
Posty: 113
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:59

Re: Wyścigowy rower

Post autor: Philli »

Mój dzieciak śmiga na rowerku stąd https://techsat24.pl/rowerki-biegowe . Wykonany jest bardzo solidnie i przy okazji łatwo się prowadzi. Przynajmniej tak to wygląda w przypadku mojego dziecka.
Gdyby można było spojrzeć na świat bez żadnej ochrony, uczciwie i odważnie - pękłyby nam serca.
Awatar użytkownika
viviana
Posty: 113
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:56

Re: Wyścigowy rower

Post autor: viviana »

To ciekawa jestem jaki to jest model taki rower na wyścig. No i gdzie kupujecie wobec tego rowery. Jeżeli chodzi o mnie to teraz planuje kupić sobie rower górski na stronie https://pmbike.pl . Jest to profesjonalny sklep, gdzie można kupić rowery najwyższej jakości oraz wszelkie akcesoria do nich.
Awatar użytkownika
Ranka
Posty: 14
Rejestracja: 10 lis 2019, 20:18

Re: Wyścigowy rower

Post autor: Ranka »

Oj tam, dla mojego chrześniaka to każdy rower to "wyścigówa". Dla mnie najważniejsze jest to, że on się dobrze bawi i dbamy zawsze, by był bezpieczny. Teraz kiedy jest chory, szukamy mu tutaj https://sklepzrowerami.pl/329-Lancuchy nowego łańcucha, bo poprzedni spada i do tego jakiś taki skruszały jest. A wydaje mi się, że zdecydowanie lepiej wykorzystać czas choroby, niż mu potem radość zabrać.
Awatar użytkownika
Marcelina402
Posty: 46
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:34

Re: Wyścigowy rower

Post autor: Marcelina402 »

Ja mam rowerek miejski, który kupiłam w tym salonie https://roweryok.pl/. W tym salonie zamawiałam również rower dla chrześnicy na urodziny i mieli szeroki wybór akcesoriów.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: Wyścigowy rower

Post autor: informatyk »

Nawet jeśli nasz rower będzie wyścigowy to ja jestem zdania, że bardzo ważne są również różnego rodzaju akcesoria rowerowe. Dlatego ja także jak przeglądałem ranking sakw rowerowych https://najlepszy-ranking.pl/sakwy-rowerowe/ to myślę, że takie coś muszę sobie sprawić. Tym bardziej, że taka sakwa bardzo mi się przyda.

skrzynka na kłódkę
Kółko

Re: Wyścigowy rower

Post autor: Kółko »

Ścigałam się, kiedyś za młodu. Teraz muszę bardzie na siebie uważać. Kiedyś też lubiłam szybko jeździć samochodem. Mi się to nie zdarzyło, na szczęście, ale przy takich zainteresowaniach to pomyśl o dobrym kasku. Nie daj Boże się wywrócisz i uderzysz głową w beton, utwardzoną drogę... serio pomyśl, kask to podstawa, a sklepów gdzie są akcesoria do roweru multum
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: Wyścigowy rower

Post autor: informatyk »

W sumie ja nie mam roweru wyścigowego ale jak najbardziej również chętnie jeżdżę rowerem. Tym bardziej, że jak widziałem w rankingu rowerów elektrycznych https://pieknyrower.pl/ranking-rowerow-elektrycznych/ to jak najbardziej jest to bardzo fajna sprawa i na pewno każdy z nas znajdzie ciekawy rower dla siebie.
ODPOWIEDZ