Wysyłka towarów za granicę

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Xenia
Posty: 44
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:56

Wysyłka towarów za granicę

Post autor: Xenia »

Moja praca polega na prowadzeniu własnego biznesu, który oparty jest na handlu różnymi towarami. Ponieważ nawiązałam kilka ważnych kontaktów zagranicznych będę chciała również tam wysyłać swoje produkty. Jaka Waszym zdaniem firma transportowa należy do czołówki w kraju? Chodzi mi o ich niepodważalny autorytet i rzetelność związaną z wysyłką towarów.
Awatar użytkownika
absolka
Posty: 75
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:41

Re: Wysyłka towarów za granicę

Post autor: absolka »

Wysyłka paczki poza granice kraju, a nawet poza tereny Unii Europejskiej nie jest trudna. Jeśli skorzystamy ze sprawdzonej firmy kurierskiej możemy być pewni, że paczka dotrze na miejsce w stanie nienaruszonym. Nim zdecydujemy się nadać paczkę, warto przeanalizować różne opcje i wybrać tą najbardziej dla nas korzystną. Nie trzeba obawiać się procedur i dokumentów, bowiem zawsze możemy otrzymać pomoc operatora logistycznego, z usług którego chcemy skorzystać.
Awatar użytkownika
Hermi
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:54

Re: Wysyłka towarów za granicę

Post autor: Hermi »

Jak można sprawdzić usługi danej firmy transportowej? W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, ale to są tylko słowa pisane. Najlepiej chyba kogoś się zapytać bezpośrednio. Niestety wśród znajomych nie mam osób, które wysyłałyby często paczki za granicę, a mi się zdarza. Różnie z tym bywało. Są gdzieś pewnie jakieś rankingi, ale czy one są tak naprawdę wiarygodne? Fajnie by było, jakby ktoś mógł mi konkretnie polecić jakieś usługi kurierskie.
Awatar użytkownika
wikusia
Posty: 22
Rejestracja: 04 kwie 2019, 16:31

Re: Wysyłka towarów za granicę

Post autor: wikusia »

jeśli zamierzasz wysyłać za granicę swoje produkty, to rzeczywiście wybór kuriera jest bardzo ważny, wiadomo nikt by nie chciał takiej firmy że albo paczki giną, ceny są z kosmosu, albo termin dostawy jest bardzo długi. Rzeczywiście o bezpieczeństwo paczki musisz ty zadbać, dobrze zapakować, zabezpieczyć w środku. Jeśli chodzi o firmę to może sama sobie sprawdź ofertę tej firmy kurierskiej https://www.speedpack.com.pl/ przewożą paczki do wielu krajów , między innymi do Niemiec i Anglii.
Awatar użytkownika
Marcelina402
Posty: 46
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:34

Re: Wysyłka towarów za granicę

Post autor: Marcelina402 »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie usługi jak : zabudowa busów , zabudowy na podwoziach samochodów dostawczych, zabudowy autobusowe to polecam skontaktować się z tą firmą https://zabudowabusa-hitbus.pl/. Firma działa od 20 lat wiec można im w 100% zaufać bo mają ogromne doświadczenie.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Wysyłka towarów za granicę

Post autor: mila8788 »

Może oferty pracy bielsko mają taki rodzaj pracy?
ODPOWIEDZ