zainteresowania

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
loka
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:30

Re: zainteresowania

Post autor: loka »

U mnie to ogólnie muzyka klasyczna jak i historia ich twórców, ścieżka ich kariery itp. Obecnie wczytuje się na stronie https://pendereckisgarden.pl/pl w ciekawostki odnośnie Pendereckiego. No i jego muzyka mocno utkwiła mi w głowie, którą dość mocno już polubiłam.
wasia

Re: zainteresowania

Post autor: wasia »

loka pisze: ↑13 paź 2021, 23:39 U mnie to ogólnie muzyka klasyczna jak i historia ich twórców, ścieżka ich kariery itp. Obecnie wczytuje się na stronie https://pendereckisgarden.pl/pl w ciekawostki odnośnie Pendereckiego. No i jego muzyka mocno utkwiła mi w głowie, którą dość mocno już polubiłam.
Wlasnie niedawno odkrylam ten projekt IAM i jestem zachwycona. Niesamowite jest to jak technologia pozwolila odwzorowac ogrod mistrza. Zwiedzajac go i sluchajac jego utworow mozna sie faktycznie odprezyc!
kryśka

Re: zainteresowania

Post autor: kryśka »

Ogólnie nawet sama zastanawiałam się nad pobraniem odpowiednich aplikacji na telefon dla mojej babci. Znalazłam bardzo interesujący artykuł http://www.startstartup.pl/najlepsze-ap ... -seniorow/ , w którym dowiedziałam się na co najlepiej postawić i co będzie jednak najbardziej dla niej przydatne
ODPOWIEDZ