Liposukcja - warto

Która z nas nie chciałaby zatrzymać czasu? Opowiadamy o kosmetykach anti-aging, zabiegach odmładzających, walce ze zmarszczkami i sposobach na zachowanie młodego wyglądu.
Andżejka

Liposukcja - warto

Post autor: Andżejka »

Odessanie komórek tłuszczowych zapewnia trwały efekt wyszczuplenia i wymodelowania partii ciała, na której został przeprowadzony zabieg (tkanka tłuszczowa w danym miejscu nie ulegnie odnowieniu, pod warunkiem zmiany trybu życia). Ot cała tajemnica liposukcji . Liposukcja jest na prawdę trwała i często nawet mało inwazyjna. Dzięki temu ciało pacjenta może uzyskać właściwe proporcje, a problematyczne miejsca, które dotychczas nie poddawały się ćwiczeniom fizycznym ani diecie, nabiorą pożądanych kształtów – widoczne staną się mięśnie ramion, nóg czy brzucha.
ryśka

Re: Liposukcja - warto

Post autor: ryśka »

Jak najbardziej warto. Ja sama zdecydowałam się na liposukcję laserową, którą miałam wykonaną w https://lipoline.pl/liposukcja-laserowa/ . Zabieg przyniósł naprawdę wielki rezultat, czuję się po nim o wiele lepiej i przede wszystkim bardziej kobieco, a moje kompleksy dotyczące wagi w końcu minęły co bardzo mnie cieszy.
ODPOWIEDZ