Sport i aktywność

Która z nas nie chciałaby zatrzymać czasu? Opowiadamy o kosmetykach anti-aging, zabiegach odmładzających, walce ze zmarszczkami i sposobach na zachowanie młodego wyglądu.
Awatar użytkownika
Milobad98
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2022, 6:20

Sport i aktywność

Post autor: Milobad98 »

Może Wam wydać się to dziwne, ale moim zdaniem sport i aktywność fizyczna, a dodatkowo jeszcze zdrowa, zbilansowana dieta naprawdę pozytywnie wpływa na wygląd - człowiek zadbany od razu jest młodszy, nie tylko ciałem, ale i duchem :) Kupiłam sobie ostatnio dobre jakościowo buty turystyczne i w tym roku zamierzam każdą wolną chwilę spędzić na szlaku:)
shapra

Re: Sport i aktywność

Post autor: shapra »

Ja to naprawdę mam dość problemów i jak już na coś mam się pisać, to na pewno zdecyduję się na walkę z tym, jak męczy mnie alergiczny nieżyt nosa objawy są nawet całkiem dokuczliwe i jeśli nie poradzę sobie z nimi, to się po prostu zamęczę. Dlatego warto mi powiedzieć, jak Wy do tego podchodzicie. Dajcie znać proszę.
Atleta

Re: Sport i aktywność

Post autor: Atleta »

Dla zapalonych sportowców oraz amatorów, znalezienie odpowiedniego sprzętu to podstawa. Dobrze jest mieć sklep, który oferuje nie tylko bogatą ofertę, ale również konkurencyjne ceny. W moich poszukiwaniach natknąłem się na stronę https://kalsport.pl/ i muszę przyznać, że byłem pozytywnie zaskoczony.
emmawara

Re: Sport i aktywność

Post autor: emmawara »

Jakie macie pomysły na pływanie synchroniczne, w sensie sami działacie, czy jednak tylko oglądacie? Ja się nad tym mocno zastanawiam i tu https://dieschenke.org/plywanie-synchroniczne/ właśnie o nim czytam. Ja to zawsze powtarzam, co nie dwie głowy, to nie jedna. Pomóżcie mi odpowiednio, jak to ma wyglądać.
elvir

Re: Sport i aktywność

Post autor: elvir »

Sport to integralna część naszego życia rodzinnego, a judo stało się ulubioną dyscypliną naszych synów. Z myślą o ich treningach, niedawno zamówiliśmy nowe kimona dla dzieci, dostępne na https://judomarket.pl/pl/13-judogi-dla-dzieci. Teraz mogą swobodnie rozwijać swoje umiejętności podczas treningów.
ODPOWIEDZ