certyfikaty ekologiczne kosmetyków

Używasz świetnego kremu i możesz go polecić? Chcesz się podzielić opinią o ulubionym producencie lakierów do paznokci? Dołącz do nas.
sława

certyfikaty ekologiczne kosmetyków

Post autor: sława »

Mama pytanie do osób, które siedzą troszkę w temacie kosmetyków naturalnych. Czy orientujecie się, jaki certyfikat szukać najlepiej na produktach, który najbardziej poddaje weryfikacji te kosmetyki naturalne? Tutaj czytam, że makijaz.net.pl/OnlyBio-wyjatkowe-kosmetyki/ ta marka ma ecocert i że niby ciężko zdobyc ten certyfikat ale jeszcze znalazłam takie organizacje jak Vegan, viva, ICEA. Jeśli ktoś zna zasady nadawania i co sprawdzają te instytucje to będę mega wdzięczna, co się liczy najbardziej na rynku i z jakim znaczkiem szukać produktów?
miśkaa09

Re: certyfikaty ekologiczne kosmetyków

Post autor: miśkaa09 »

Tak, tak... Jak kupować produkty kosmetyczne to ze sprawdzonych. Marka Avon, którą każdy na pewno zna też ma całkiem fajne produkty. Warto zapoznać się chociażby tutaj www.konsultantka.pl/produkty z dokładnymi ich propozycjami. Warto sprawdzić od razu co możecie zyskać będąc konsultantką Avon.
adżela

Re: certyfikaty ekologiczne kosmetyków

Post autor: adżela »

Na pewno odpowiednie certyfikaty, ale i dobre opinie ma ten kolagen naturalny https://www.kolagen.pl/i52,kolagen-naturalny.html . Wiem, że możecie go do końca nie kojarzyć, ale mnie się wydaje jedną z lepszych opcji. Dlatego śmiało się z nim bliżej zapoznajcie, bo warto.
elżbieta

Re: certyfikaty ekologiczne kosmetyków

Post autor: elżbieta »

Ogólnie to w ostatnim czasie bardzo polubiłam markę Souvre, tym bardziej, że po zarejestrowaniu się tutaj można zyskać ekstra rabaty na kosmetyki, wystarczy wejść na https://souvre.com/pl/registration-link ... c75039d884 i dokonać darmowej rejestracji .
ziśka

Re: certyfikaty ekologiczne kosmetyków

Post autor: ziśka »

Dobrze, że ten temat został poruszony :) Niewiele osób wie, czym się sugerować wybierając kosmetyki. Niestety często "naturalne" jest tylko w nazwie, a ze składem nie ma nic wspólnego. Dlatego warto czytać etykiety. Ja właśnie od niedawna przerzuciłam się na świadomą pielęgnację naturalną i pomoagają mi w tym produkty z https://www.herbapol-polana.com/ Moja cera w końcu się uspokoiła i nie jest podrażniona po nałożeniu kremu na noc.
ODPOWIEDZ