Jaki wózek dla dziecka?

Używasz świetnego kremu i możesz go polecić? Chcesz się podzielić opinią o ulubionym producencie lakierów do paznokci? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Marek33
Posty: 67
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:24

Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Marek33 »

Grunt to wiedzieć, na co chcecie postawić. Wiem, że dzisiaj wiele osób kupuje wózki online, bo to faktycznie bardzo ciekawa opcja. Na przykładzie takich sprzętów jak E-priam black gold wing jeremy scott najlepiej widać, dlaczego warto pójść w tym kierunku. Zajrzyjcie do https://umalucha.pl/ i wybierzcie odpowiedni wózek dla siebie.
Awatar użytkownika
agahorak
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:55

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: agahorak »

teraz wybór wózków jest ogromny to zależy jakim budżetem dysponujesz i czego od tego wózka oczekujesz. Ja np polecam wózki marki Riko, sama kupiłam dla synka ten model BASIC ( w kolorze grey fox). Duża gondola, mocne koła, niezawodna amortyzacja. to co dla mnie jest ogromnym plusem to to, ze gondola posiada funkcje bujania.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 26
Rejestracja: 04 paź 2019, 13:48

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Olkka »

Jeśli chodzi o gondolę to z doświadczenia mogę polecić anex m/type. Sama właśnie takim teraz jeżdżę i jestem zadowolona. wygodny, solidny, gondola dobrze chroni maluszka:)
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 74
Rejestracja: 26 lip 2019, 20:11

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: kaktusowa »

A ja wszystko skompletowałam w sklepie online x-landera, na początek zamówiłam wózek żeby go wypróbować w domu a jak się okazało że to jest to, kilka gadżetów jeszcze dokupiłam, nie musiałam bo podstawowe rzeczy masz w zestawie ale ja lubię mieć coś tak na wszelki wypadek :lol:
Awatar użytkownika
lilona
Posty: 64
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:07

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: lilona »

Ja polecam wózek Riko Molla , wózek bez wersji spacerowej. Za to posiadający wygodną gondolę z regulowanym oparciem oraz regulacje wysokości zawieszenia gondoli. Do tego świetnie się prezentuje i jest solidny i korzysta się z niego łatwo i przyjemnie.
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 13
Rejestracja: 30 gru 2019, 14:31

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: AnitaT »

Anex ma bardzo fajne modele jak dla mnie. Sama mam ;/type i sobie go chwalę. Wózek daje radę na każdym terenie, jest zwrotny, zgrabny i poręczny z dobrą amortyzacją.
Awatar użytkownika
uulakita
Posty: 25
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:08

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: uulakita »

a markę cavoe kojarzycie ? oni wypuścili na rynek jakiś czas temu świetną spacerówkę OSIS. kupiliśmy :) bardzo nowoczesny design, porządne wykonanie. Jest łatwy w obsłudze, bez problemu można go złozyć jedną ręką i to razem z siedziskiem bez względu na to czy jest montowane przodem czy tyłem do kierunku jazdy.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2020, 15:52

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Majkaaa »

L/type z anexa jest bardzo fajny. Sama zdecydowałam się na ten właśnie model i bardzo sobie go chwalę. Wózek zwinny, poręczny, lekko się prowadzi i jest łatwy w obsłudze a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.

nokia n8 aktualizacja
Awatar użytkownika
vilma
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:43

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: vilma »

uulakita pisze: ↑24 cze 2020, 12:35 a markę cavoe kojarzycie ? oni wypuścili na rynek jakiś czas temu świetną spacerówkę OSIS. kupiliśmy :) bardzo nowoczesny design, porządne wykonanie. Jest łatwy w obsłudze, bez problemu można go złozyć jedną ręką i to razem z siedziskiem bez względu na to czy jest montowane przodem czy tyłem do kierunku jazdy.
uulakita tak firmę kojarzę, będziemy kupować ich drugi model AXO :) Czekam tylko na znak sygnał od sprzedawcy ze sklepu, ze jest już dostepny w ich sklepie i jedziemy go kupić :) jest nieco większy niż OSIS i przeznaczony dla dzieci do 22 kg. no i ma te duże koła z gumowymi oponami a szukaliśmy własnie takiego wozka na każdy teren :)
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: informatyk »

Faktycznie sam wybór wózka dziecięcego dla młodych rodziców nie należy do łatwych rzeczy. Ja doskonale pamiętam jak również i my nie mogliśmy się zdecydować który wózek będzie najlepszy dla bobasa. Jednak jak sprawdziliśmy na rankingu wózków dziecięcych https://najlepszy-ranking.pl/wozki-dzieciece/ które modele są najlepsze to już wtedy pozostała tylko formalność.
Awatar użytkownika
Edzia322
Posty: 13
Rejestracja: 11 lut 2020, 18:49

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Edzia322 »

My postawiliśmy na anex m/type i jestem zadowolona. Fajnie sobie radzi na każdym terenie,koła duże i zwrotne, solidny stelaż, sam wózek wygodny i łatwy w obsłudze:)
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2020, 15:52

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Majkaaa »

Edzia322 pisze: ↑27 lip 2020, 17:19 My postawiliśmy na anex m/type i jestem zadowolona. Fajnie sobie radzi na każdym terenie,koła duże i zwrotne, solidny stelaż, sam wózek wygodny i łatwy w obsłudze:)
My tez jeździmy tym modelem. Wózek jakościowo bardzo dobry, widać że dobrze wykonany, solidny. Ja nie zamieniłabym go na żaden inny!
Awatar użytkownika
Syliwa43
Posty: 90
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:57

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Syliwa43 »

Podrzucam Wam link do tego sklepu: https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieci ... -spacerowe U nich można porównać wózki wielu różnych producentów, dzięki czemu ma się rozeznanie i duzo łatwiej wybrać ten jeden właściwy dla nas.
Awatar użytkownika
ixuna
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2020, 19:57

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: ixuna »

oj sporo teraz fajnych wózków na rynku. My stosunkowo niedawno bo jakiś miesiąc temu kupowaliśmy OSIS ( z firmy CAVOE). Nowoczesny design, przyjemne w dotyku i łatwe w utrzymaniu czystości materiały obiciowe. Lekki stelaż, spory kosz na zakupy.
Awatar użytkownika
Martyna28
Posty: 6
Rejestracja: 07 wrz 2020, 18:06

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Martyna28 »

Tez mam anexa ale e/type. wózek bardzo dobry jakościowo, wygodny i poręczny. Dobrze sobie radzi na każdym podłożu i nie zajmuje wiele miejsca.
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 74
Rejestracja: 26 lip 2019, 20:11

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: kaktusowa »

Też mi sie te wózki podobają ale zdecydowałam się na zakup x-landera po tym jak mogłam go dokładnie za darmo przetestować w domu, niby oglądałam prezentację na żywo ale nie ma to jak samemu się do wózka przymierzyć na spokojnie, przede wszystkim super łatwo sie go składa i rozkłada a że ja dużo podróżuje to dla mnie super sprawa
Kaśka

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Kaśka »

Mam m/type od anexa i sobie go chwalę. Głęboka gondola świetnie chroni maluszka przed chłodem. Sam wózek za to wygodny, solidny i mimo, że to opcja 3w1 to poręczny i zgrabny.
goośka

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: goośka »

to zalezy czego szukacie. Ja chciałam coś lekkiego a przy tym nowoczesnego i wybór padł na Minima Plus z Easy Go :) jest świetna! leciutka, zwrotna, dobrze wyważona. niemal identyczna jak popularny yoyo ale znacznie tańsza :) Ma piękną pastelową kolorystykę.
dorićka

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: dorićka »

goośka też miałam chrapkę na minima plus ale w sumie szukałam wózka od narodzin i postawiłam na virage tej samej marki :) ma bardzo duże siedzisko i będzie odpowiedni także dla wiekszych dzieci. fajna cena i jakosc.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: mila8788 »

Domyślam się, że wybór jest naprawdę bardzo ciężki. Wózek dla dziecka to bardzo ważna rzecz, więc wybierajcie


___
wywóz gruzu Warszawa
Joaśka

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Joaśka »

A to prawda, wybór wózka nie należy do najłatwiejszych zadań;) Sama miałam z tym niemały problem. Finalnie jednak zdecydowałam się na anex l/type i jestem z niego mega zadowolona. Wózek jest wygodny, solidny i bezpieczny a przy tym łatwy w obsłudze i poręczny.
Awatar użytkownika
piratka
Posty: 32
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:33

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: piratka »

Zgadzam się! Na wybór wózka trzeba poświęcić trochę czasu, ja mam x-landera i w moim przypadku wybór wózka umożliwiła opcja wypróbowania go w domu za darmo, zmówiłam dwa modele między którymi się wahałam i wybrałam x-cite :)
Anonimą

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Anonimą »

Długo szukaliśmy dobrego wózka, poszliśmy w końcu do sklepu stacjonarnego aby ktoś kto się zna nam doradził. pani poleciła nam Anexa m/type i to był strzał w 10, naprawdę dobry, solidny wózek, polecam
Niuniuś

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Niuniuś »

Wszystko zależy od tego, czego akurat potrzebujemy. Warto sobie poczytać, sprawdzić opinie innych konsumentów i rozejrzeć się za rankingami jak tu https://oceniony.pl albo testować u znajomych. Poszperać na różnych portalach i poszperać w określonym temacie, żeby zdobyć informacje i wybrać to, co dla nas najlepsze https://oceniony.pl/dzieci/jaki-wozek-d ... cka-kupic/.
Miśka

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Miśka »

My zdecydowaliśmy się na m/type od anex. Wózek radzi sobie na każdym terenie, jest solidny, wygodny i bezpieczny a przy tym ładnie sie prezentuje :)
płonska

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: płonska »

piratka pisze: ↑16 gru 2020, 9:29 Zgadzam się! Na wybór wózka trzeba poświęcić trochę czasu, ja mam x-landera i w moim przypadku wybór wózka umożliwiła opcja wypróbowania go w domu za darmo, zmówiłam dwa modele między którymi się wahałam i wybrałam x-cite :)
Ja też mam ten wózek ale inny model, faktycznie są to bardzo ładne i solidne wózki a opcja z testowaniem go w domu po prostu wymiata, super sprawa!!
Anonimą

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Anonimą »

Ja polecam Anexa m/type, bardzo dobry wózek od dobrej firmy. Stabilny, lekki, dobrze się prowadzi po każdym terenie, czy to górski czy to miejski, posiada bardzo dobra amortyzację, dziecko jest w nim w 100% bezpiecznie. Cena naprawdę adekwatna do jakości, jest to nasz drugi wózek tej firmy i nie żałujemy zakupu, polecam
ODPOWIEDZ