Psychoterapia

Używasz świetnego kremu i możesz go polecić? Chcesz się podzielić opinią o ulubionym producencie lakierów do paznokci? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Marek33
Posty: 67
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:24

Psychoterapia

Post autor: Marek33 »

Jeśli jesteście osobami, które nie radzą sobie z problemami, to powinniście jak najszybciej wybrać się do dobrej poradni na wizytę. Warto zajrzeć do https://poradniasalomon.com.pl/psychote ... ywidualna/ i sprawdzić, jakie stwarza to przed Wami możliwości. Myślę, że może być to dla Was czymś bardzo przydatnym, przekonajcie się o tym sami.
Awatar użytkownika
agahorak
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:55

Re: Psychoterapia

Post autor: agahorak »

Z pomocy psychoterapeuty korzysta się w różnych sytuacjach, także wtedy gdy ma się problem ze schudnięciem :) ja sama miałam kilka spotkań z psychodietetykiem, Panią Olga Rymkiewicz z Wrocławia https://olgarymkiewicz.pl/oferta/psycho ... -psycholog. Kilka spotkań i szczerych rozmów potrafi czasem zmienić nastawienie, dodać motywacji. To mega ważne w procesie odchudzania ( i nie tylko)
Awatar użytkownika
lilona
Posty: 64
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:07

Re: Psychoterapia

Post autor: lilona »

agahorak też byłam kiedyś u Pani Olgi :) ona teraz generalnie przebywa na urlopie macierzyńskim, ale poradnia funkcjonuje normalnie i można się umówić do dietetyka normalnie. wiem bo moja bratowa niedawno korzystała :)
Awatar użytkownika
Marianka4
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2020, 22:15

Re: Psychoterapia

Post autor: Marianka4 »

Moja znajoma uczęszcza na psychoterapie do tego centrum www.carpediem.szczecin.pl bo po rozwodzie z mężem wpadła depresję i potrzebowała kompleksowej pomocy. Z tego co mi mówiła to terapia bardzo jej pomaga i powiedziała, że wraca żywych.
Awatar użytkownika
dina
Posty: 303
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Psychoterapia

Post autor: dina »

Szukając psychologa trzeba znaleźć osobę, której będzie można zaufać, aby zwierzyć się ze swoich problemów i aby można było sięgnąć po zaufaną pomoc. Wiem, ze wiele osób sięga po pomoc takiego miejsca, jak https://www.joannamuszak.pl/psychoterapia . Warto zerknąć, w jaki sposób zajmują się wszystkimi problemami.
Awatar użytkownika
zamka
Posty: 122
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Psychoterapia

Post autor: zamka »

Polecam przeczytać ten wpis: https://wetalk.pl/blog/czy-pasja-moze-m ... yczna-moc/ Dlatego pielęgnuj i rozwijaj swoje hobby w codziennym życiu. Jeśli nie masz pomysłu, zainspiruj się rozmową z przyjaciółmi lub znajomymi. Na pewno znajdziesz coś, co cię zainteresuje i pomoże pozbyć się problemów.
Awatar użytkownika
viviana
Posty: 113
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:56

Re: Psychoterapia

Post autor: viviana »

Uważam, że psycholog warszawa https://poradnia-harmonia.pl/psycholog-warszawa/ może wam naprawdę pomóc. Jeżeli czujecie lęk, przygnębienie, trudno wam odnaleźć wewnętrzny spokój , radość, coś was blokuje w zdobywaniu celów- warto wtedy porozmawiać z psychologiem. Psycholog może naprawdę dużo zmienić w naszym życiu.
Awatar użytkownika
guru
Posty: 61
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:35

Re: Psychoterapia

Post autor: guru »

Wszystko zależy od tego, jaki dokładnie mamy problem. Tak czy inaczej - świetnym wyborem będzie psycholog, seksuolog Warszawa psycholog LGBT+ Dominik Haak: https://dominikhaak.pl/ . To znany specjalista.
Awatar użytkownika
Danusia12
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2020, 7:21

Re: Psychoterapia

Post autor: Danusia12 »

Niestety ludzie mają najróżniejsze problemy różnej natury.... jedni mają depresję i inni nerwicę a inni rozładowują stres przez kompulsywne zachowania seksualne. To są dość trudne tematy... bo u nas w rodzinie była taka osoba ale dzięki rozmowach z Panem Adrianem Sztobrynem https://www.narozdrozu.eu/ trenerem rozwoju osobistego, mentorem osób hiperseksualnych nasz bliski mógł znowu cieszyć się normalnym życiem.
kęka

Re: Psychoterapia

Post autor: kęka »

Właściwie to jestem zaskoczona, że jeszcze nikt z was nie wspomniał o Psychomedic. Jako klinka psychologiczno-psychiatryczna w Polsce, ma najlepsze rekomendacje i wielu pacjentów poleca właśnie wizyty u nich. Moja siostra też miała tę możliwość korzystać z ich pomocy. Zdecydowała się na takie: https://psychomedic.online/ telewizyty, ale jeśli wolicie to możecie też wybrać wideorozmowy.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Psychoterapia

Post autor: mila8788 »

Ja myślę, że przede wszystkim to trzeba znaleźć sobie najlepszego specjalistę, aby podjąć odpowiednią terapię. Wtedy wszystko pójdzie na pewno świetnie!
Awatar użytkownika
dina
Posty: 303
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Psychoterapia

Post autor: dina »

Ja jestem bardzo ciekawa, co powiecie na temat tej platformy https://wetalk.pl/ Mieliście już okazję z niej korzystać? Do tej pory słyszałam same pochlebne opinie, ale nie ukrywam, że zalezy mi również na waszym zdaniu na ten własnie temat.
KajkaOł

Re: Psychoterapia

Post autor: KajkaOł »

W takim razie jeżeli będziecie szukali profesjonalnej pomocy w zakresie radzenia sobie z problemami w zakresie uzależnieni, problemów rodzinnych, czy również związków i relacji z innymi ludźmi to na pewno warto postawić na pomoc specjalistów, którzy pomogą Wam z tego wyjść. Inaczej ten problem może się niestety znacząco pogłębić. Dlatego polecam w Lublinie sprawdzić Smart Heart https://www.smart-heart.pl/psychoterapia-indywidualna/ którzy prowadzą terapie indywidualne, ale również grupowe w zalezności od problemów.
ODPOWIEDZ