Wózek Anex Air-x

Używasz świetnego kremu i możesz go polecić? Chcesz się podzielić opinią o ulubionym producencie lakierów do paznokci? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Marek33
Posty: 67
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:24

Wózek Anex Air-x

Post autor: Marek33 »

Nie wiem, czy mieliście okazję już sprawdzić wózek Anex Air-x, ale jeśli nie, to zdecydowanie powinniście przyjrzeć się mu bliżej. Ja czytałem na jego temat w https://umalucha.pl/produkt/wozek-spacerowy-anex-air-x i przyznaję, że jestem pod wrażeniem. Jako osoba często jeżdżąca z dzieckiem po mieście samochodem, tym bardziej cenię jego zalety.
Awatar użytkownika
agahorak
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:55

Re: Wózek Anex Air-x

Post autor: agahorak »

nie, nie znam tego wózka za to bardzo polecam markę RIKO. Mają mnóstwo ciekawych modeli wózków wielofunkcyjnych, my postawiliśmy na QUBUS GOLD. Fajnie się prowadzą, nie ma problemów z podbijaniem nawet pod wyższe krawężniki. Aluminiowy stelaż, mocne koła, świetna amortyzacja.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 26
Rejestracja: 04 paź 2019, 13:48

Re: Wózek Anex Air-x

Post autor: Olkka »

Ja właśnie jestem na etapie kupowania spacerówki i zastanawiam sie nad tym air-x. Widziałam go w sklepie, przyznam, że prezentuje się całkiem fajnie, lekko się prowadzi, jest wygodny i łatwy w obsłudze. Chyba własnie na niego sie zdecyduję;)
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 74
Rejestracja: 26 lip 2019, 20:11

Re: Wózek Anex Air-x

Post autor: kaktusowa »

A można go zamówić do domu na próbę za free jak xlandera? Wiem że ja taką możliwość miałam przy zakupie x-cite, nie chciałam w ciemno kupować bo wiadomo że co innego jak sama się do wózka przymierzysz
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 13
Rejestracja: 30 gru 2019, 14:31

Re: Wózek Anex Air-x

Post autor: AnitaT »

My na razie jesteśmy na etapie gondoli i jeździmy anexem l/type:) Ale widziałam ten wózek air-x ostatnio w sklepie i przyznam, ze prezentuje się na prawdę fajnie;)
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2020, 22:08

Re: Wózek Anex Air-x

Post autor: Monika »

Ja mam wózek quantum air firmy easy go. Kupiliśmy z polecenia, moja koleżanka też go ma, była zadowolona i mi go doradziła. Koła ma świetne do chodzenia dużo po mieście, świetnie się go prowadzi bardzo lekko.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2020, 15:52

Re: Wózek Anex Air-x

Post autor: Majkaaa »

AnitaT pisze: ↑18 cze 2020, 17:48 My na razie jesteśmy na etapie gondoli i jeździmy anexem l/type:) Ale widziałam ten wózek air-x ostatnio w sklepie i przyznam, ze prezentuje się na prawdę fajnie;)
To prawda. U mnie siostra właśnie ostatnio kupiłam sobie tą spacerówkę air-x i przyznam, że to prawdziwa fura dla malucha:)
aśka

Re: Wózek Anex Air-x

Post autor: aśka »

kaktusowa pisze: ↑24 kwie 2020, 15:16 A można go zamówić do domu na próbę za free jak xlandera? Wiem że ja taką możliwość miałam przy zakupie x-cite, nie chciałam w ciemno kupować bo wiadomo że co innego jak sama się do wózka przymierzysz
Chyba tylko x-landera można tak zamówić, ja też skorzystałam z tej możliwości i uważam że to super sprawa, nie musiałam chodzić po sklepach i narażać się na zakażenie koroną
MiaŚ

Re: Wózek Anex Air-x

Post autor: MiaŚ »

Ja właśnie ostatnio zamówiłam sobie przez internet anex air-x i wczoraj mi przyszedł;) Dziś już mam pierwszy spacer za sobą i wózek na prawdę rewelacyjnie się prowadzi, jest wygodny, zwrotny i poręczny. Zdecydowanie udany zakup;)
ODPOWIEDZ