Makijaż czy bez makijażu?

Lubisz eksperymentować z makeupem? Jesteś na bieżąco z nowościami? Szukasz opinii na temat produktów? A może dopiero zaczynasz i szukasz porady? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
adela_82
Posty: 14
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:16

Makijaż czy bez makijażu?

Post autor: adela_82 »

Hej, czy na co dzień robicie makijaż? A może tylko częściowo? No malujecie rzęsy, a pełny make up rzadziej? Powiem Wam, że zastanawiam się czy te moje poranne starania mają w ogóle sens :D
Awatar użytkownika
jarmila_80
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2019, 6:41

Re: Makijaż czy bez makijażu?

Post autor: jarmila_80 »

To wszystko zależy :) Ja mam nienajgorszą cerę ale i tak lubię siebie w makijażu, także na ogól go robię, ale nie na siłę - jak są upały, jak zaśpię lub po prostu mi się nie chce to odpuszczam :)
Awatar użytkownika
Morzana_83
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2019, 6:54

Re: Makijaż czy bez makijażu?

Post autor: Morzana_83 »

To ja podobnie jak koleżanka, z tym że czasami chociaż umaluję rzęsy, a czasami i nawet to nie :) Ale zawsze mam zrobione brwi :) Teraz chyba zaczyna być jakaś moda na no make up nawet :D
Awatar użytkownika
zaira1999
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2019, 6:36

Re: Makijaż czy bez makijażu?

Post autor: zaira1999 »

Tak, nawet celebrytki czasami rezygnują z makijażu, nie do wiary https://begio.pl/anna-mucha-pokazala-sie-bez-makijazu/
Awatar użytkownika
agahorak
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:55

Re: Makijaż czy bez makijażu?

Post autor: agahorak »

Zdecydowanie makijaż i to najlepiej taki permanentny :) ja na przykład nigdy nie miałam ani zdolności ani cierpliwości do malowania się. Dlatego wybawieniem okazał się właśnie makijaż trwały, który zrobiłam u Dominiki Kossakowskiej w salonie Jest Pięknie w Warszawie. Najlepsza linergistka w mieście, dokładna, precyzyjna i mega sympatyczna. Efekt dokładnie taki jakiego oczekiwałam - naturalny ale jednak wyrazisty.
Awatar użytkownika
lilona
Posty: 64
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:07

Re: Makijaż czy bez makijażu?

Post autor: lilona »

agahorak ja też byłam u Dominiki na makijażu brwi,zaproponowała mi metodę piórkową i to był rzeczywiście strzał w 10 :) Bardzo sympatyczna dziewczyna, z ogromnym doświadczeniem i zaangażowaniem.
Awatar użytkownika
viviana
Posty: 113
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:56

Re: Makijaż czy bez makijażu?

Post autor: viviana »

Szczerze mówiąc to ja siebie nie wyobrażam bez makijażu. Chociaż delikatny, ale muszę mieć. W końcu trzeba podkreślać swój wygląd, a makijaż jest najlepszym sposobem na to. Teraz właśnie chce kupić sobie nowe kosmetyki i zastanawiam się nad tymi tutaj https://glowstore.pl . Widzę, że można tam dostać nawet produkty kultowych marek.
Awatar użytkownika
Teodora_01
Posty: 45
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:29

Re: Makijaż czy bez makijażu?

Post autor: Teodora_01 »

U mnie makijaż musi być obowiązkowo obecny każdego dnia i nie wyjdę z domu jeśli nie nałożę chociaż podkłądu czy pudru :D Do tego zawsze staram się używać również odpowiednich akcesoriów - https://www.cocolita.pl/pojedyncze/haku ... ineralnych żeby makijaż był bardziej równomierny i trwały. Dzięki temu przez cały dzień praktycznie nie trzeba robić poprawek, poza ewentualnie jakimś zmatowieniem skóry.
Awatar użytkownika
uulakita
Posty: 25
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:08

Re: Makijaż czy bez makijażu?

Post autor: uulakita »

ja też się skusiłam na zabieg u Dominiki z jest pięknie i jestem zachwycona efektem :) tydzień temu byłam na korekcie :) Super jest też to, że Dominika dokładnie informuje klientki jak bedzie wygladał cały proces gojenia itd.
zińka

Re: Makijaż czy bez makijażu?

Post autor: zińka »

Ja jestem osobą, która nie robi sobie makijażu każdego dnia. Raz na jakiś czas chodzę o Pani Patrycji Zielińskiej https://www.patrycjazielinska.pl/uslugi/ do jej salonu stylizacji brwi i rzęst Lashes & Brows w Warszawie. I jestem bardzo zadowolona z efektu. Mam bardzo ładnie podkreślone oczy, a nie muszę spędzać godzin przed lustrem, zanim wyjdę z domu.
Kaśka

Re: Makijaż czy bez makijażu?

Post autor: Kaśka »

Osobiście źle się czuje bez makijażu, dlatego drogeria internetowa Glow, to mój ulubiony sklep internetowy. Dzięki niemu mogę zamawiać kosmetyki do domu w świetnej cenie, bez wychodzenia z domu. A przy dziecku czasami ciężko wygospodarować czas na wypad do galerii.
Żytka

Re: Makijaż czy bez makijażu?

Post autor: Żytka »

Dokładnie tak, na co dzień rzęsy tylko i błyszczyk, a na wyjscia pełniejszy make up. Zresztą mam super tusz do rzęs Variete (Eveline Cosmetics). Ten tusz świetnie wyczesuje rzęsy i oczy wyglądają pięknie więc na co dzień mi to wystarcza

Obrazek

studio 24 myślenice
ODPOWIEDZ