Rozświetlona, ​​promienna skóra z tym barwiącym podkładem nawilżającym od Dolce & Gabbana.

Lubisz eksperymentować z makeupem? Jesteś na bieżąco z nowościami? Szukasz opinii na temat produktów? A może dopiero zaczynasz i szukasz porady? Zajrzyj tutaj!
ładny

Rozświetlona, ​​promienna skóra z tym barwiącym podkładem nawilżającym od Dolce & Gabbana.

Post autor: ładny »

Obrazek


Dolce & Gabbana MILLENNIALSKIN KOLOROWY NAWILŻAJĄCY SPF 30/PA+++

MILLENNIALSKIN KOLOROWY NAWILŻAJĄCY SPF 30/PA+++ Fundacja dla nowego pokolenia młodych ludzi w lampach przenośnych by Dolce&Gabbana สล็อต เติม True Wallet Beauty jest specjalnie zaprojektowany dla millenialsów, którzy prowadzą nieograniczony tryb życia, aby uzyskać piękną, promienną i zdrowo wyglądającą skórę. Spraw, aby Twoja skóra wyglądała naturalnie pięknie bez ograniczeń dla wszystkich grup wiekowych.

jednocześnie zapewniając uczucie świeżości dzięki ulepszonej pielęgnacji skóry z kompleksem Dolce & Gabbana Mediterranean Glow i ochroną przeciwsłoneczną SPF30/PA+++.Do wyboru jest jeszcze 15 odcieni, dzięki czemu pasują do wszystkich odcieni skóry. Cienka, lekka konsystencja, łatwo się rozprowadza. Tak gładka, że ​​stapia się ze skórą jak niewolnica pielęgnacja skóry Nie powoduje suchych problemów z podkładem na skórze. Czuje się lekko na skórze dzięki przejrzystemu kryciu. Ultra-Natural Skin Look jest dostępny w minimalnym opakowaniu, czarnej tubce z pompką. Spraw, aby był wygodniejszy i łatwiejszy w użyciu.