Odżywki do włosów

Pielęgnacja to podstawa. Rozmawiamy o podstawach dbania o skórę, azjatyckich sposobach na urodę, skutecznych produktach, składach INCI i nie tylko.
Awatar użytkownika
ella
Posty: 57
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:41

Odżywki do włosów

Post autor: ella »

Kochane! Jakie odżywki do włosów stosujecie? Macie jakiś swoich faworytów/ godne polecenia firmy? Powiem Wam, że ja zaczęłam teraz bardzo dbać o włosy. Na jesień zrobiło mi się siano, a moje włosy wołają o pomoc :( Koleżanka poleciła mi linię pielęgnacyjną od marki NEW ANNA COSMETICS
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 33
Rejestracja: 12 mar 2020, 23:02

Re: Odżywki do włosów

Post autor: ingrid »

Ella, ja używam maseczki ziołowej do włosów, która znakomicie je wzmacnia i odbudowuje jeśli są zniszczone. Przywraca włosom blask, zapobiega ich wypadaniu. Produkt ten znalazłam w ofercie https://drogeriadlaciebie.pl/Maski-c218 . Wybór jest duży, ceny atrakcyjne, także na pewno dobierzesz kosmetyk odpowiedni dla Twojego rodzaju włosów i nie przepłacisz.

adexe opinie
Awatar użytkownika
roszponka
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2020, 12:03

Re: Odżywki do włosów

Post autor: roszponka »

ja stawiam na naturalnisc i uzywam produktow od Orientany, sa naturalne bez zadnych sls, silikonow i innych sztucznych rzeczy. moja ulubiona to jasmin i migdalecznik, super je nawilza i pozostawia pieknych zapach.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Odżywki do włosów

Post autor: mila8788 »

Nie mam pojęcia, co Ci polecić.
___
Krupówka Resort Szczyrk
iwaką

Re: Odżywki do włosów

Post autor: iwaką »

ja uzywam z jasminu od oreintany, slicznie pachnie a wlosy sa po niej super miekkie i odzywione, maja tez z trawa cytrynowa i tez jest spoko takze polecam:)
Miśkiewiczówka

Re: Odżywki do włosów

Post autor: Miśkiewiczówka »

Bardzo fajne odżywki do włosów są tej firmy - https://galerialomianki.pl/sklepy/yves-rocher/ Mają takie po szamponie i do spłukania, jak i w sprayu już bez zmywania. Kosmetyki tworzą z roślin, mają naturalne składy więc to najważniejsze. A Wy jakie kosmetyki lubicie i polecacie?

santander jarocin
Lilka187

Re: Odżywki do włosów

Post autor: Lilka187 »

Cześć wszystkim! Jeśli masz problem z elektryzującymi się włosami, ważne jest, aby zwrócić uwagę na rodzaj odżywki, którą stosujesz. O problemie elektryzujących się włosów przeczytasz tutaj https://housebeauty.pl/co-na-elektryzuj ... bow/b_uanj. Szukaj produktów, które mają właściwości antystatyczne i zawierają naturalne składniki, takie jak proteiny jedwabiu, aloes, witamina E, pantenol. Ważne jest również, aby wybierać odżywki, które nawilżają i odbudowują włosy. W tym celu szukaj produktów z naturalnymi olejami, takimi jak olej arganowy, olej kokosowy, olej jojoba lub masło shea. Pamiętaj również, aby wybierać lżejsze produkty, takie jak odżywki w sprayu, aby uniknąć dodatkowego obciążenia włosów. Stosuj odżywkę regularnie, zarówno po myciu włosów, jak i jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji. I nie zapominaj o odpowiedniej diecie - to również wpływa na kondycję włosów. Pamiętaj, że elektryzujące się włosy mogą być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak suche powietrze, niedobór nawilżenia, stylizacja na wysokiej temperaturze i wiele innych. Ważne jest, aby regularnie dbać o swoje włosy i stosować produkty, które pomogą im się nawilżyć i odbudować. Wybieraj naturalne tkaniny, takie jak bawełna czy jedwab, które nie powodują takiego tarcia. W przypadku zimowych nakryć głowy, zwróć uwagę na materiał, z którego są wykonane czapki i szaliki, i unikaj tych wykonanych z syntetycznych materiałów. Jeśli masz trudności z kontrolowaniem swoich włosów, skonsultuj się z fryzjerem lub dermatologiem, którzy mogą pomóc Ci dobrać najlepsze produkty do pielęgnacji i doradzą, jakie zabiegi warto wykonać, aby poprawić kondycję Twoich włosów.

koła hula hop
ODPOWIEDZ