Brama przesuwna

Polecamy użyteczne strony, kanały na YouTube, blogi tematyczne i sklepy z kosmetykami.
iokeś

Brama przesuwna

Post autor: iokeś »

Udało mi się przeforsować mój pomysł, żeby zamontować u nas bramę na pilota. Powiedzcie tylko, jakie napędy do bram przesuwnych macie u siebie i jak one się sprawdzają? A może ktoś z Was ma systemy Beninca?
JŚR

Re: Brama przesuwna

Post autor: JŚR »

W tamtym roku robiłem ogrodzenie i zdecydowałem się na zamontowanie bramy przesuwnej. Długo zastanawiałem się nad napędem i znajomy polecił mi nepęd z BFT. On korzysta z niego już kilka lat i nigdy nie miał problemów. Według mnie również warty polecenia.
TomaszŚ

Re: Brama przesuwna

Post autor: TomaszŚ »

Ja ostatnio zamawiałem budowę ogrodzeń na murowanej podbudowie i zamówiłem taką realizację w tej firmie https://www.ksobud.com.pl/oferta. Firma szybko i sprawni zrealizowała zlecenie w bardzo dobrej cenie. Jeżeli ktoś z was szuka własnie takich usług to moim zdaniem warto podjąć z nimi współpracę.
Awatar użytkownika
jiimy
Posty: 69
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:53

Re: Brama przesuwna

Post autor: jiimy »

JŚR pisze: ↑07 mar 2021, 12:03 W tamtym roku robiłem ogrodzenie i zdecydowałem się na zamontowanie bramy przesuwnej. Długo zastanawiałem się nad napędem i znajomy polecił mi nepęd z BFT. On korzysta z niego już kilka lat i nigdy nie miał problemów. Według mnie również warty polecenia.
Jeśli masz garaż na posesji, to jest to spore udogodnienie.
Józek

Re: Brama przesuwna

Post autor: Józek »

Takiego typu bramy możecie znaleźć na stronie https://www.novoferm.pl/ to oni od lat zajmują się obsługą całego procesu – począwszy od doradztwa, poprzez projektowanie, wykonanie i montaż. Więcej informacji i całą ich ofertę znajdziecie na stronie. Poczytajcie. Polecam ich serdecznie.
ODPOWIEDZ