Garaż murowany czy blaszany

Polecamy użyteczne strony, kanały na YouTube, blogi tematyczne i sklepy z kosmetykami.
zielińska

Garaż murowany czy blaszany

Post autor: zielińska »

Hej, jakie jest Wasze zdanie w powyższym temacie? Nie mamy chęci na budowanie, a w internecie roi się od różnych opcji https://garaze-blaszane.biz.pl. Tu są przeróżne garaże, wybór jest naprawdę duży. Widzę, że montaż w dostawa w naszym regionie w cenie, czy ktoś z Was ma i sobie chwali? Jak przy codziennym użytkowaniu https://garaze-blaszane.biz.pl/garaze-blaszane-slaskie/?
Szymuś81

Re: Garaż murowany czy blaszany

Post autor: Szymuś81 »

Według mnie garaż murowany jest lepszy aczkolwiek każdy uważa inaczej. Jak już będziesz miał garaż to rozejrzyj się za zaślepką do odpływu. Na stronie https://alejka24.pl/product-pol-966-Odw ... plywu.html znajdziesz takie zaślepki przeznaczone właśnie między innymi do wjazdów do garaży.
Awatar użytkownika
jiimy
Posty: 69
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:53

Re: Garaż murowany czy blaszany

Post autor: jiimy »

zielińska pisze: ↑11 sty 2021, 12:37 Hej, jakie jest Wasze zdanie w powyższym temacie? Nie mamy chęci na budowanie, a w internecie roi się od różnych opcji Tu są przeróżne garaże, wybór jest naprawdę duży. Widzę, że montaż w dostawa w naszym regionie w cenie, czy ktoś z Was ma i sobie chwali? Jak przy codziennym użytkowaniu [
Blaszak można chyba postawić łatwiej Nie wymaga chyba tych zezwoleń, co murowany.
łucznik93

Re: Garaż murowany czy blaszany

Post autor: łucznik93 »

Blaszak jest zdecydowanie lepszą opcją. Jest tańszy, montaż zajmuje bardzo krótko, a spełnia swoją funkcję równie dobrze co garaż murowany. Ja wybrałem garaż blaszany na wymiar i jestem bardzo zadowolony. Świetnie spełnia swoją funkcję i ochrania mój samochód. Uwierzcie mi, nie warto przepłacać.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Garaż murowany czy blaszany

Post autor: mila8788 »

Jak już zdecydujesz, zastanów się nad platformami parkingowymi. Dzięki nim na miejscu jednego auta, będziesz mógł zaparkować dwa! Na stronie: https://www.metaltech.pl/platformy-parkingowe/ jest wszystko szczegółowo opisane. Warto przy tej okazji skorzystać z oferty tej firmy.
Januś33

Re: Garaż murowany czy blaszany

Post autor: Januś33 »

Nie zawsze jest możliwość postawienia garażu murowanego zatem wtedy fajną alternatywą jest tzw. blaszak, w mojej ocenie równie fajne rozwiązanie. Przy produkcji tego typu elementów z blachy wykorzystuje się między innymi takie maszyny jak prasy krawędziowe tutaj https://www.bi-top.pl/maszyny-do-obrobk ... ria-u-bend fajny produkt z tego segmentu.
ODPOWIEDZ