mała firma - reklama

Polecamy użyteczne strony, kanały na YouTube, blogi tematyczne i sklepy z kosmetykami.
Awatar użytkownika
loka
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:30

mała firma - reklama

Post autor: loka »

Jak się przekonałam dość boleśnie niezależnie od wielkości firmy inwestowanie w reklamę jest potrzebne. Bez tego wręcz giniemy w morzu podobnych ofert. Ze względu na moje możliwości finansowe polecono mi agencję http://marketingszeptany.com.pl/ która od lat działa w marketingu szeptanym. Dla mnie jest to świetna forma reklamy.
Awatar użytkownika
matysia
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2019, 12:09

Re: mała firma - reklama

Post autor: matysia »

No dla małej firmy jak mojej to najlepiej sprawdzą się działania w sieci, gdzie jest najlepszy przelicznik efektów do kosztów. Tutaj też polecić mogę agencję http://psrimm.pl/ która pomogła wypromować się mojemu biznesu. Znali moje oczekiwania i na podstawie tego pokierowali odpowiednio działania marketingu internetowego. Finalnie firma jest postrzegana jako stabilna, pewna i z profesjonalną obsługą.
uweśka

Re: mała firma - reklama

Post autor: uweśka »

Ja stawiam na klasyczne i sprawdzone gadżety reklamowe :) nawet ostatnio szukaliśmy drukarni, która zajmuje się profesjonalnym wydrukiem etykiet różnego rodzaju. Jeśli interesuje Was na przykład druk fleksograficzny to warto zgłosić się do Eticod https://eticod.pl/etykiety-fleksograficzne/. Ich oferta jest bardzo rozbudowana i znajdziecie tu też etykiety ekologiczne oraz cyfrowe. Dużym atutem jest terminowa realizacja zamówień, konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa.
gośka

Re: mała firma - reklama

Post autor: gośka »

Warto powierzyć sprawę reklamy rzetelnej i sprawdzonej firmie. Ja współpracowałam z https://backlink24.pl/blog/seo/pozycjonowanie-lokalne , opracowali bardzo skuteczną strategię by moja firma odnosiła w końcu jakieś zyski. Współpraca była bardzo owocna, więc gorąco polecam nawiązać z nimi kontakt
króliczek

Re: mała firma - reklama

Post autor: króliczek »

Też współpracuję z tą firmą - https://backlink24.pl/blog/seo/lokalne-pozycjonowanie i uważam, że są bardzo skuteczni. Pomogli mi zdobyć nowych klientów dla mojego sklepu internetowego i udało się dzięki temu poprawić wyniki sprzedaży. Pozycjonowanie lokalne to super rozwiązanie dla małych firm, bo można dotrzeć bezpośrednio do osób znajdujących się albo mieszkających w okręgu naszej działalności.
aśka

Re: mała firma - reklama

Post autor: aśka »

A co sądzicie nad tym by wykorzystać katalogi ze szczegółową ofertą waszej działalności? Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie by zyskać większą ilość potencjalnych klientów. Wielu informacji na ten temat możecie dowiedzieć się w https://instore.com.pl/biznes-finanse/k ... m-sklepie/ , dlatego warto tutaj zajrzeć.
wituś

Re: mała firma - reklama

Post autor: wituś »

Sam prowadzę małą działalność i tu oczywiście postawiłem na reklamę sieciową, bo ta daje najlepsze rezultaty, względem kosztów działania. Konkretnie to postawiłem na agencję https://marketingtarnow.pl/ która od lat realizuje sie w marketingu internetowym. Wiedzą co i jak, bo dla mojej firmy znacznie zwiększyli zainteresowanie.
melkaa

Re: mała firma - reklama

Post autor: melkaa »

Niezależnie czy firma jest mała, czy duża - każdy musi się reklamować. Dlatego warto zapoznać się przykładowo tutaj https://antare.pl/pl/uslugi/roll-upy-sk ... ma-reklamy z informacjami na temat takiej reklamy, jak rollupy. Tam dowiecie czym się one charakteryzują?
Sławomir

Re: mała firma - reklama

Post autor: Sławomir »

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić artykuł - https://www.benefix.com.pl/abc-reklamy- ... je-online/ , gdzie znajdziecie liczne porady odnośnie promocji reklamy w internecie. Jaka forma reklamy jest według Was obecnie najskuteczniejsza?
Jaśmin

Re: mała firma - reklama

Post autor: Jaśmin »

Jeśli myślisz o poprawie widoczności swojego biznesu w sieci, warto zastanowić się nad Google Maps. Artykuł dostępny na https://www.truso.tv/artykul-4media/244 ... ojej-firmy prezentuje wiele wartościowych informacji na ten temat.
stopiedznieso

Re: mała firma - reklama

Post autor: stopiedznieso »

Jak myślicie, czy warto wygrawerować pudełko na chusteczki higieniczne ? Naprawdę cieszę się nad tym i mam nadzieję, że będziemy w tym względzie mogli sobie po prostu to jakoś ogarnąć. Stąd opinie będą dla nas ogólnie bardzo pomocne. Cieszę się, że można tak działać.
majaa

Re: mała firma - reklama

Post autor: majaa »

Zależy też - co was dokładnie interesuje, bo możliwości jest wiele... Ja teraz znalazłam przykładowo wizytówki na zamówienie u firmy Voogo i tak zastanawiam się czy skorzystać z ich usług. Ponoć można u nich zakupić wizytówki na miarę swoich oczekiwań.
aśkaa

Re: mała firma - reklama

Post autor: aśkaa »

Powiem wam, że sama myślę o tym by postawić na leasing samochodu . Widziałam, że oferta tej firmy jest bardzo atrakcyjna, dodatkowo cała procedura związana z leasingiem przebiega bardzo sprawnie
pepper

Re: mała firma - reklama

Post autor: pepper »

Cześć Wam! Chciałem przedstawić nową firmę zajmującą się dość nietypowymi usługami. Mianowicie drukowanie na ścianie. Drukujemy na każdej powierzchni - gipsie, betonie, cegle, szkle, drewnie itd. Jest to świetna alternatywa dla fototapet. Zapraszamy do MeWALL ! :D
ODPOWIEDZ