mała firma - reklama

Polecamy użyteczne strony, kanały na YouTube, blogi tematyczne i sklepy z kosmetykami.
Awatar użytkownika
loka
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:30

mała firma - reklama

Post autor: loka »

Ja postawiłam na marketing internetowy, bo tutaj mamy najlepszy stosunek kosztów do efektów. Dokładnie to zdecydowałam się na ofertę agencji http://divero.com.pl/ którzy w takich działaniach mają spore doświadczenie. Pokierowali dla mnie kompletną kampanią reklamy sieciowej, budując znacząco większą rozpoznawalność marki.
Awatar użytkownika
matysia
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2019, 12:09

Re: mała firma - reklama

Post autor: matysia »

Niezależnie czy mała czy duża firma, trzeba pamiętać o reklamie, bo bez tego szybko można stać się niewidocznym między coraz liczniejszą konkurencją. Specjaliści od http://bellatorgroup.pl/ pomogli mi w tym zakresie, budując lokalną pozycję lidera branży. Realizowali to poprzez dopasowane techniki marketingu internetowego, w czym czują się bardzo swobodnie.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: mała firma - reklama

Post autor: informatyk »

Oczywiście również i małe firmy mają możliwość się reklamowania i moim zdaniem powinny to robić. Tym bardziej, że tak jak napisano w https://www.biznesgazeta.pl/gdzie-promo ... reelancer/ to ja jestem zdania, że warto wiedzieć gdzie można reklamować się jako freelancer.
neoniś32

Re: mała firma - reklama

Post autor: neoniś32 »

neony led ] to bardzo fajna usługa. Możesz zaprojektować swój napis i ta firma wykona dla ciebie neon o tym wzorze. Super to jest bo może się przydać jako reklama dla firmy oraz ozdoba na przyjęcie. Zaprojektuj swój napis a my wykonamy go dla ciebie.
Vaśka

Re: mała firma - reklama

Post autor: Vaśka »

A z czym prowadzisz swoją firmę ? Bo znam pewien sposób dzięki któremu możesz ze swoją małą branżą wyjść na prostą :) Mianowicie super pomysłem jest branding który przynosi ogromne zyski już w pierwszych dniach zastosowania. Nie wiem czy słyszeliście o takiej formie ?
ODPOWIEDZ