Obsługa prawna firm

Polecamy użyteczne strony, kanały na YouTube, blogi tematyczne i sklepy z kosmetykami.
Awatar użytkownika
Lubomil
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2020, 12:28

Obsługa prawna firm

Post autor: Lubomil »

Czy firma biznes-ekspert.pl z Łodzi jest Wam znana? Szukam dobrej firmy, która zajmie się obsługą prawną mojej przychodni. Zależy mi na osobach godnych zaufania i mających doświadczenie w prawie medycznym.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Obsługa prawna firm

Post autor: mila8788 »

Potrzebny jest mi adres na siedzibę spółki i zastanawiam się właśnie nad tym, co wybrać. Może akurat adres na siedzibę spółki to świetna opcja? Na stronie http://wirtualne-biuro.com.pl/ widziałam świetny katalog, z którego korzystam sobie właśnie teraz, aby znaleźć jakieś ciekawe rozwiązanie.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: Obsługa prawna firm

Post autor: informatyk »

Oczywiście w momencie gdy prowadzimy firmę to na pewno taka pomoc jest niezwykle ważna i ja również chcę z niej korzystać. Tak naprawdę to już nawet kontaktowałem się z firmą thompsonstein.com ponieważ mam w planach w najbliższym czasie otworzyć spółkę za granicą.
Bażant

Re: Obsługa prawna firm

Post autor: Bażant »

Tak naprawdę taka pomoc w prowadzeniu firmy jest czymś niezwykle ważnym i ja jestem zdania, że gdy tylko mamy możliwość to jak najbardziej na pewno warto jest się tą tematyką zainteresować. Od siebie polecam doskonały wpis https://mediatown.pl/wszystko-co-musisz ... iu-spolek/ jeśli interesuje nas to w jaki sposób można założyć spółkę.
Mocarz

Re: Obsługa prawna firm

Post autor: Mocarz »

Zdecydowanie takie działania są bardzo potrzebne i ja również jestem zdania, że na samym początku powinniśmy dowiedzieć się jaką formę działalności chcemy prowadzić. W sumie ja rozważałem spółę jawną, ale jak czytałem na stronie https://www.epuap.pl/spolka-cywilna-a-j ... ie-roznia/ to również poznałem to co wyróżnia ją od spółki cywilnej. Myślę, że właśnie doradzenie się kogoś w tej kwestii jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że u mnie na pewno będzie spóła ale jeszcze nie wiem jaka.
ODPOWIEDZ