USG, rezonanse inne - kliniki

Polecamy użyteczne strony, kanały na YouTube, blogi tematyczne i sklepy z kosmetykami.
róża

USG, rezonanse inne - kliniki

Post autor: róża »

Zapoznajcie się też tą ofertą tu https://www.gabinetusg.com.pl/ W tym gabinecie usg nie czeka się na termin badnia miesiącami. Dysponują najlepszym sprzetem i świetnymi specjalistami. Na miejscu są lekarze różnych dziedzin. A oferta badań usg różnych narządów bardzo duża. Co ważne tu wykonuje się też usg niemowląt i dzieci. Sprawdźcie tą propozycję sami, bo i ceny są niskie w porównaniu z innymi gabinetami.
majętna

Re: USG, rezonanse inne - kliniki

Post autor: majętna »

Nie znam tej kliniki, którą polecasz ale mam inną. Nazywa się MultiMed w Warszawie i sama bardzo często korzystałam z ich diagnostyki w dziedzinie usg – badałam piersi, miałam usg kolana po urazie na rowerze, a też syn miał wykonywane usg brzucha. Zawsze w tej klinice można liczyć na najwyższy poziom usług. Lekarze kompetentni, życzliwi, skupieni na pacjencie. Gorąco polecam.
kaliśka

Re: USG, rezonanse inne - kliniki

Post autor: kaliśka »

Tak, jak pisze @majętna, tak na szybko jak szukasz w Warszawie kliniki od usg, to odeślę Cię do Multimed. Lepszej placówki nie znajdziesz, a też są przystępni cenowo jak na stolicę. No i mają doświadczoną kadrę lekarską, a to najistotniejsze. Ja bardzo polecam - świetna placówka.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: USG, rezonanse inne - kliniki

Post autor: informatyk »

Ogólnie mówiąc to oczywiście każdy z nas powinien dbać o swoje zdrowie i przede wszystkim warto jest na pewno wykonywać kompleksowe badania. Ja od jakiegoś czasu chodzę do okulisty w centrum medycznym https://cmp.med.pl/cmp-chmielna/okulista/ i jestem zdania, że są tam bardzo dobrzy specjaliści.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: USG, rezonanse inne - kliniki

Post autor: Frania »

Jeśli chcielibyście sobie wykonać rezonans Warszawa ma bardzo dobre Centrum Diagnostyczne Radio Medica, w którym oferowane są takie badania. Rezonans magnetyczny jest tam wykonywany za pomocą bardzo nowoczesnego sprzętu. Centrum dokładniej mieści się na ulicy Bobrowieckiej 9.
ODPOWIEDZ