zarabianie pieniędzy w internecie

Polecamy użyteczne strony, kanały na YouTube, blogi tematyczne i sklepy z kosmetykami.
łiuzthvj

zarabianie pieniędzy w internecie

Post autor: łiuzthvj »

Szukam możliwości zarabiania pieniędzy w Internecie i znalezienia dodatkowego źródła dochodu, jakie są oferty?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Awatar użytkownika
Piekna
Posty: 60
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:37

Re: zarabianie pieniędzy w internecie

Post autor: Piekna »

W większym mieście powinno być łatwiej znaleźć pracę i nie trzeba koniecznie szukać pracy przez internet. Wiadomo, że takich ofert jest coraz więcej, ale i tak przecież niektóre zawody nie mogą przenieść się do internetu. Ja teraz sprawdzam praca dla kasjera (aktualne oferty) na Fach Praca, może akurat znajdę coś lepszego niż obecnie.
Awatar użytkownika
Miwonka
Posty: 62
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:18

Re: zarabianie pieniędzy w internecie

Post autor: Miwonka »

Warto spróbować, bo takie zarabianie może być mega wygodne. No ale też nie jest to na pewno dla każdego. Ja jestem z tych osób co nie mogą spędzać więcej niż kilka godzin dziennie przed komputerem. Rozglądam się dlatego też za ofertami pracy na stronie https://opole.geopraca.pl/oferty-pracy/opolskie/ Interesuje mnie głównie opole.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: zarabianie pieniędzy w internecie

Post autor: Frania »

A czy ktoś z Was szukał może kiedyś pracy poprzez jakąś agencję? Ja ostatnio czytałam sobie, jak wygląda proces rekrutacji w Agencji Pracy Tymczasowej Poland Workforce. Agencja ta jak widać pomaga w znalezieniu zatrudnienia za granicą, na przykład w Niemczech czy też we Francji. Może ktoś z Was miał z nią już do czynienia?
ODPOWIEDZ