certyfikat BHP

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Edmund83
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2021, 20:49

certyfikat BHP

Post autor: Edmund83 »

Chciałbym dla swojej firmy uzyskać taki certyfikat: https://www.adees.net/iso_45001.php Może ktoś mi przybliżyć od czego zacząć cały proces? Jak się do niego przygotować? Na jak długą drogę być gotowym?
Madzia

Re: certyfikat BHP

Post autor: Madzia »

Z całą pewnością pewne poświadczenie tego, że ukończyliśmy szkolenie BHP jest ważne i ja również jestem zdania, że warto jest co nieco na tematy związane z bezpieczeństwem pracy wiedzieć. Ja po przeczytaniu artykułu https://znaki-bhp.pl/co-powinna-zawiera ... dzie-pracy już teraz dokładnie wiem co powinna zawierać apteczka w zakładzie pracy. Myślę, że właśnie tego typu sprawy są niezwykle ważne i na pewno warto jest się nimi zainteresować na chwilę czasu.
vanda

Re: certyfikat BHP

Post autor: vanda »

Edmund83 pisze: ↑24 paź 2021, 16:53 Chciałbym dla swojej firmy uzyskać taki certyfikat: https://www.adees.net/iso_45001.php Może ktoś mi przybliżyć od czego zacząć cały proces? Jak się do niego przygotować? Na jak długą drogę być gotowym?
Certyfikat jeden na nic się zda. W każdej firmie należy się takiemu szkoleniu poddać i tyle. Nie ma co o tym gadać. Ja oczywiście rozumiem, że niektórym gorzej to przychodzi, ale pamiętajcie, że to nie widzimisię, a sposób na wasze bezpieczeństwo. I pod tym kątem to musicie wiedzieć, gdzie w nowej firmie są apteczki ścienne czy gaśnice.

akamai net
ODPOWIEDZ