certyfikat BHP

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Edmund83
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2021, 20:49

certyfikat BHP

Post autor: Edmund83 »

Chciałbym dla swojej firmy uzyskać taki certyfikat: https://www.adees.net/iso_45001.php Może ktoś mi przybliżyć od czego zacząć cały proces? Jak się do niego przygotować? Na jak długą drogę być gotowym?
Madzia

Re: certyfikat BHP

Post autor: Madzia »

Z całą pewnością pewne poświadczenie tego, że ukończyliśmy szkolenie BHP jest ważne i ja również jestem zdania, że warto jest co nieco na tematy związane z bezpieczeństwem pracy wiedzieć. Ja po przeczytaniu artykułu https://znaki-bhp.pl/co-powinna-zawiera ... dzie-pracy już teraz dokładnie wiem co powinna zawierać apteczka w zakładzie pracy. Myślę, że właśnie tego typu sprawy są niezwykle ważne i na pewno warto jest się nimi zainteresować na chwilę czasu.
vanda

Re: certyfikat BHP

Post autor: vanda »

Edmund83 pisze: ↑24 paź 2021, 16:53 Chciałbym dla swojej firmy uzyskać taki certyfikat: https://www.adees.net/iso_45001.php Może ktoś mi przybliżyć od czego zacząć cały proces? Jak się do niego przygotować? Na jak długą drogę być gotowym?
Certyfikat jeden na nic się zda. W każdej firmie należy się takiemu szkoleniu poddać i tyle. Nie ma co o tym gadać. Ja oczywiście rozumiem, że niektórym gorzej to przychodzi, ale pamiętajcie, że to nie widzimisię, a sposób na wasze bezpieczeństwo. I pod tym kątem to musicie wiedzieć, gdzie w nowej firmie są apteczki ścienne czy gaśnice.
Wardąg

Re: certyfikat BHP

Post autor: Wardąg »

W sumie jeżeli takich rzeczy potrzebujemy to oczywiście na pewno dobrze jest się nimi zainteresować. W każdym razie ja chcę wam jeszcze powiedzieć, że także bardzo istotną opcją jest to aby mieć wiedzę gdzie szukać właściwych znaków BHP. W każdym razie bardzo dobrą opcją jest zaglądanie do sklepu https://znaki-bhp.pl/ i wiem doskonale, że o takich kwestiach warto jest rzeczywiście pamiętać.
Awatar użytkownika
zamka
Posty: 122
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: certyfikat BHP

Post autor: zamka »

Witam, wiecie może która firma wykonuje szkolenia bhp? Szukałem takiej firmy ale nie za bardzo wiem kto sie tym zajmie. W sieci trafiłem na https://www.ekofit.pl/ ale nie wiem co o nich myśleć. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat?
ODPOWIEDZ