detoks po alkoholu

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
łonas341

detoks po alkoholu

Post autor: łonas341 »

Cześć wszystkim! Chciałbym się was szczerze doradzić. Chodzi mi konkretnie o to jak znosiliście
detoks po alkoholu. Idzie mi całkiem dobrze i jestem mega zaskoczony. Spodziewałem się zdecydowanie gorszego stanu zdrowa a czuje się znakomicie. Czekam na komentarze i pozdrawiam serdecznie
Śruba

Re: detoks po alkoholu

Post autor: Śruba »

Cześć! Mój sąsiad od kilku lat zmaga się z alkoholizmem. To straszna choroba, wiedziałem, że sam nie da z nią rady. Dlatego pomogłem mu, i znalazłem w internecie ośrodek dla uzależnionych Forest. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, zaproponowałem mu wizytę w tym ośrodku. Po powrocie sąsiad czuł się tak dobrze, że prawie go nie poznałem. Taka terapia naprawdę pomaga, polecam!
Osmoń

Re: detoks po alkoholu

Post autor: Osmoń »

łonas341 pisze: ↑22 cze 2021, 12:22 Cześć wszystkim! Chciałbym się was szczerze doradzić. Chodzi mi konkretnie o to jak znosiliście
detoks po alkoholu. Idzie mi całkiem dobrze i jestem mega zaskoczony. Spodziewałem się zdecydowanie gorszego stanu zdrowa a czuje się znakomicie. Czekam na komentarze i pozdrawiam serdecznie
W Warszawie taki detoks przeprowadzają specjaliście z Medyczny Detox, polecam bardzo duża wiedza i super podejście, dużo empatii.
ODPOWIEDZ