Dobry ortopeda - prywatnie czy na NFZ?

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
Aśka1998

Dobry ortopeda - prywatnie czy na NFZ?

Post autor: Aśka1998 »

Dobry ortopeda - prywatnie czy na NFZ?
Pytam bo mam kilka poleceń na podobno świetnego ortopedę z kliniki https://holsamed.pl/poradnia-ortopedyczna/ i zastanawiam się czy iść prywatnie, bo jak usłyszałam gdzie indziej, że na nfz się czeka 3 miesiące to dla mnie to jest masakra, po złamaniu nogi chyba powinno się szybciej trafić do takiego specjalisty?

Jak wy takie coś widzicie? Poradźcie prosze

gaydar eu
Oliśka

Re: Dobry ortopeda - prywatnie czy na NFZ?

Post autor: Oliśka »

Ja ostatnio z dzieckiem musiałam wybrać si do takich poradni i chyba szybciej i lepiej na nfz. Moim zdaniem ortopeda dziecięcy powinien mieć też podejście do dzieci, a właśnie w tej poradni tak jest i warto o tym pamiętać, aby dziecko nie zraził się.
Hela Bańka

Re: Dobry ortopeda - prywatnie czy na NFZ?

Post autor: Hela Bańka »

Jeżeli jesteśmy w temacie ortopedycznym to ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej pracowni ortopedycznej z Bydgoszczy. https://www.pracownia-janowiak.pl/kontakt pracownia oferuje protezy kończyn dolnych i górnych nawet takich sportowych. Pracownia oferuję również aparaty ortopedyczne.
ODPOWIEDZ