doradztwo dla rolnictwa

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
kroń

doradztwo dla rolnictwa

Post autor: kroń »

Doradztwo dla rolnictwa - czy ktoś się orientuje czy znajdę kancelarię prawną specjalizującą sie w tym temacie? Zależy mi na kimś naprawdę dobrym, rzetelnym i z dużym doświadczeniem. Ktoś coś?
Paweł

Re: doradztwo dla rolnictwa

Post autor: Paweł »

A gdzie serwisujecie ciągniki i maszyny rolnicze? Zależy mi na pełnej obsłudze od przeglądu technicznego, po szybką naprawę usterek. Znalazłem firmę https://jaskot.pl/serwis/ i zastanawiam się, czy korzystaliście z ich usług. Czytałem, że mają bardzo dobrą ofertę dla klientów, dotyczącą części zamiennych świetnej jakości.
Łosoś

Re: doradztwo dla rolnictwa

Post autor: Łosoś »

Możecie sprawdzić ofertę https://kamarch.com/. Szukając sprzętu rolniczego lub takiego, który wspomoże przemysł ciężki, polecam sprawdzić ten sklep. Znajdziecie tu podajniki, mieszalniki wstęgowe i inne maszyny https://kamarch.com/produkty/osprzet-wiertniczy/. Ich usługi pomogą Wam wyposażyć Waszą firmę lub gospodarstwo.
Łukaszx34

Re: doradztwo dla rolnictwa

Post autor: Łukaszx34 »

Hej. A czy może zamawialiście zamienniki z https://good-goods.pl/daf/ ? Firma gwwarantuje, że mogą pościęgać to i oto ale brak mi opinii na ich temat. Ktoś coś wie?

wąż silikonowy 25mm
KarolŚ87

Re: doradztwo dla rolnictwa

Post autor: KarolŚ87 »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy https://www.dozagro.com/kontakt.html , która oferuję sprzedaży wysokiej klasy sprzętu rolniczego, ze szczególnym uwzględnieniem maszyn wykorzystywanych do ścielenia i rozdrabniania słomy. Takie maszyny są bardzo pomocne w gospodarce jeżeli zajmujemy się hodowlą trzody chlewnej lub bydłem.
Awatar użytkownika
Mimozza
Posty: 81
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:40

Re: doradztwo dla rolnictwa

Post autor: Mimozza »

Rolnik nie tylko musi mieć umiejętności i też odpowiedni sprzęt, maszyny rolnicze, ale i także właśnie wiedzę na temat takiej pracy. Tą można znaleźć na specjalnych forach, portalach rolniczych. Również może zainteresować was nawóz z aktywnym hydratem wapnia, świetnie podnosi on pH gleby i dostarcza jej niezbędnych mikro i makroskładników.
wygodą

Re: doradztwo dla rolnictwa

Post autor: wygodą »

Ja was podziwiam bo sama kompletnie bym się za to nie wzięła. Wiem ile wymaga to czasu jak i pracy. Poczytajcie o takich pastuchach https://www.pomelac.pl/pl/jaki-wybrac-e ... or/0,-7z,0 i o innych urządzeniach, które są w stanie w pełni zabezpieczyć lub pomóc Ci w pilnowaniu twojej roli i twojego gospodarstwa :)
KarolŁukasik

Re: doradztwo dla rolnictwa

Post autor: KarolŁukasik »

Doradztwo doradztwem ale musimy mieć dobre rozeznanie jeżeli chodzi o firmy, które oferują sprzedaż maszyn dla rolnictwa. Ja taka firmę znam, która oferuję sprzedaż świetnych i niezawodnych maszyn. Firma HMS https://hmsagro.pl/o-firmie to lider w śród firma i ja kupiłem od nich dwa siewniki.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: doradztwo dla rolnictwa

Post autor: informatyk »

Kiedy chodzi o mnie to ja staram się samodzielnie uzupełniać wiedzę i po prostu sporo czytam na różne tematy związane z rolnictwem. Całkiem niedawno miałem okazję natrafić na bardzo fajny wpis https://podkarpacie24.pl/miotla-zbozowa ... ania-5168/ i faktycznie miotła zbożowa może pojawić się nagle.
Gułaz

Re: doradztwo dla rolnictwa

Post autor: Gułaz »

Ja niestety jeszcze się do końca na rolnictwie nie znam, ale muszę przyznać, że bardzo ważnym aspektem jest na pewno uzupełnianie swojej wiedzy na ten temat. Jakiś czas temu ja czytałem również na stronie http://www.inwestycyjnawolnosc.pl/jak-w ... ny-roslin/ które środki ochrony roślin są bardzo dobrym wyborem.

brama garażowa przesuwna
Jadźka

Re: doradztwo dla rolnictwa

Post autor: Jadźka »

Nie wiem czy akurat to można przypiąć do rolnictwa ale jak dla mnie samo nawadnianie ogrodu jest przecież niezwykle istotne. Tym bardziej, że jakiś czas temu natrafiłam na doskonały wpis https://moleo.pl/nawadnianie-ogrodu/ gdzie właśnie dokładnie wyjaśniono jak robić to właściwie.
ODPOWIEDZ