Jak rzucić palenie?

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
Łukasz

Jak rzucić palenie?

Post autor: Łukasz »

Postanowiłem wreszcie rzucić palenie. Palę już ponad 10 lat i niestety zaczyna i to przeszkadzać. Zadyszka na schodach, koszmarny zapach, no i koszty, jak je zsumuję to niezłe wakacje mógłbym za to mieć co roku. Próbowałem już rzucać, ale coś mi nie idzie, czy macie jakieś dobre niezawodne metody? Podzielcie się sposobami, które u Was podziałały.
SabinŻ90

Re: Jak rzucić palenie?

Post autor: SabinŻ90 »

Polecam przestawić sie na e - papierosy i polecam podjąć współpracę z dystrybutorem https://ivape.pl/kontakt/, który oferuję sprzedaż olejków w szerokiej gamie zapachowej. W ofercie sklepu znajdziemy również grzałki i wiele innych akcesoriów. Polecam zapoznać sie z ich stroną.
Kaśka8674

Re: Jak rzucić palenie?

Post autor: Kaśka8674 »

najlepiej zwizualizuj w jakim stanie beda twoje zęby. Mi https://dentystaszczecin.eu/ wlasnie tak zrobil to od razu odechcialo mi sie palic. Dosłownie rzucilam z dnia na dzien. Jeszcze po zabiegu wybielania zębów oraz fluoryzacji zębów nikt by nie pomyslal ze palilam przez 10 lat :)

domofon na telefon
ODPOWIEDZ