Jak sprawdzić czy klient jest uczciwy?

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
Awatar użytkownika
stynka
Posty: 21
Rejestracja: 07 maja 2020, 17:41

Jak sprawdzić czy klient jest uczciwy?

Post autor: stynka »

Zamierzam podjąć współprace z bliżej nieznaną mi firmą, czy mogę jakoś sprawdzić czy to uczciwy klient? Są na to jakieś niezawodne sposoby?
Awatar użytkownika
piratka
Posty: 32
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:33

Re: Jak sprawdzić czy klient jest uczciwy?

Post autor: piratka »

Tak, jest na przykład lista dłużników , jeśli Twój potencjalny klient sie na niej znajdzie oznacza to że nie spłaca swoich zobowiązań terminowo a więc w stosunku do Ciebie też może się okazac nierzetelny
Awatar użytkownika
barti
Posty: 17
Rejestracja: 16 sie 2020, 20:00

Re: Jak sprawdzić czy klient jest uczciwy?

Post autor: barti »

To akurat ważne z kim się współpracuje. Dzięki temu, że zdecydowałem się na system MonPay do monitoringu płatności, mam też dostęp do Biura Informacji Gospodarczej KIDT. Przed wystawieniem faktury mogę pozyskać dane o kliencie. Teraz znacznie mniej czasu poświęcam na monitorowanie płatności, a powiadomienia do klientów wysyłane są automatycznie. Za pomocą sms-a lub e-mail, od moich ustawień zależy forma i częstotliwość. Zauważyłem, że tych przeterminowanych płatności robi się coraz mniej, czyli system się sprawdza.
ODPOWIEDZ