Kredyt hipoteczny - spłata

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
Awatar użytkownika
młoda
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:18

Kredyt hipoteczny - spłata

Post autor: młoda »

Cześć, chciałabym się od Was dziś dowiedzieć, jak szybciej spłacić kredyt hipoteczny . Mamy z mężem ostatnio naprawdę dobre biznesy na oku i wychodzi na to, że naprawdę uda nam się co nieco odłożyć, co chcielibyśmy w kredyt upchnąć. Czy znacie na to sposoby? A może się to w ogóle nie udaje?
malwia

Re: Kredyt hipoteczny - spłata

Post autor: malwia »

Przede mną jeszcze decyzja czy wziąć kredyt hipoteczny Warszawa czy nie i w jakiej placówce. Sama jeszcze nie wiem, ale jednak mam plany w końcu zmienić coś w swoim życiu, także im wcześniej się zdecyduję tym lepiej dla mnie.

lecznicze wlasciwosci czosnku
Awatar użytkownika
finika
Posty: 50
Rejestracja: 23 lut 2020, 22:30

Re: Kredyt hipoteczny - spłata

Post autor: finika »

Co do kwestii kredytów hipotecznych to ja się nie będę wymądrzać bo to bardzo skomplikowana rzecz. Sama korzystałam z pomocy doradców finansowych https://www.boldinvest.pl kiedy brałam kredyt na dom. Udało się znaleźć tani, a to właśnie wszystko dzięki nim :)
Awatar użytkownika
barti
Posty: 17
Rejestracja: 16 sie 2020, 20:00

Re: Kredyt hipoteczny - spłata

Post autor: barti »

Sam mam kredyt hipoteczny na mieszkanie i spłacałbym go sobie bez problemu gdyby nie to, że jest we frankach. Rosnące raty przeraziły chyba każdego frankowicza. Sytuacja była naprawdę poważna i przez długi czas beznadziejna. Dopiero po czasie okazało się, że banki stosowały klauzule niedozwolone co dało podstawy do roszczeń wobec banku. Mam oczywiście profesjonalną pomoc https://cleverstep.pl/ w tym temacie. Sam bym nie ruszył z miejsca. Możliwości są różne, to już bardziej indywidualna sprawa i też jakie bank zajmie stanowisko.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Kredyt hipoteczny - spłata

Post autor: mila8788 »

Trzeba wszystko posprawdzać

___
rękawice do morsowania
Awatar użytkownika
ronnie
Posty: 76
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:02

Re: Kredyt hipoteczny - spłata

Post autor: ronnie »

Jeśli chodzi o kredyt hipoteczny elbląg to tu https://www.kredytelblag.pl/ polecam się zgłosić. Znajdziecie tu bezpłatne i profesjonalne doradztwo w sprawach kredytów na mieszkania. Nie ma co się na forum o takich rzeczach rozpisywać, bo to temat rzeka

wierzyć po angielsku
Awatar użytkownika
jiimy
Posty: 69
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:53

Re: Kredyt hipoteczny - spłata

Post autor: jiimy »

Jest nawet spłaty przez terminem. Wcześniejsza spłata kredytu hipotetyczny https://zyciebezkredytu.pl/czy-splacac- ... we-frankac powinna być odpowiednio uregulowana w umowie o kredyt.
aseć

Re: Kredyt hipoteczny - spłata

Post autor: aseć »

Widzę, że szykują się zmiany. Uważam, że takim kredytem powinien się zająć doradca finansowy Kołobrzeg ze względu na to, że to jednak nie będzie mała kwota, a my nie mamy pewności, co uda nam się i gdzie znaleźć. A on jednak ma najlepsze możliwości i zaproponuje nam najlepszą opcję.
KlaudiaĆ

Re: Kredyt hipoteczny - spłata

Post autor: KlaudiaĆ »

Ja ze swoje strony polecam zapoznać się z ofertą firmy z Warszawy http://expertointributis.com/en.html, która oferuje takie usługi jak : doradztwo w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku VAT, kompleksowe usługi księgowe, obsługę kadrowo-płacową. Warto również zaznaczyć, że firma oferuję również kompleksową obsługę w postępowaniach przed organami podatkowym i sądami administracyjnym.
Miłosz74

Re: Kredyt hipoteczny - spłata

Post autor: Miłosz74 »

Sam jestem frankowiczem i wiem, jak trudna potrafi być spłata kredytu zaciągniętego w obcej walucie. Zwróciłem się o pomoc do tej kancelarii https://www.kancelaria-walterowicz.pl/kredyty-frankowe/. Dzięki ich radom, udało mi się wybrnąć z zadłużeń.
Mnożnik

Re: Kredyt hipoteczny - spłata

Post autor: Mnożnik »

Teraz jest tyle ofert, że pewnie trudno się zdecydować. Najważniejsze to wybrać ofertę, która nie będzie dla nas dużym obciążeniem. Można skorzystać z różnych zestawień na portalach o tematyce finansowej https://zarabiam.net.pl , żeby wybrać coś dla siebie https://zarabiam.net.pl/inwestowanie/ja ... c-i-kupic/.
ą123ola

Re: Kredyt hipoteczny - spłata

Post autor: ą123ola »

Interesuje Was kwestia wcześniejszej spłaty kredytu, a może to jak przyznanie kredytu hipotecznego, czyli cała procedura? Bardzo ważne i podane w rzetelny sposób informacje znajdziecie w tym artykule: przyznanie kredytu hipotecznego. Polecam poczytać jeśli planujecie wziąć kredyt na mieszkanie czy dom ;)
Boluś34

Re: Kredyt hipoteczny - spłata

Post autor: Boluś34 »

Jeśli nie wiesz jak spłacić kredyt hipoteczny to rzuć okiem na https://blog.poradnik-budowlany.com/kre ... dowe-domu/ Jak sam możesz zobaczyć na tym blogu znajdziesz bardzo dużo ciekawych informacji na temat zaciągania i spłacania kredytu hipotecznego.
fiłka

Re: Kredyt hipoteczny - spłata

Post autor: fiłka »

Nie mam takich dochodów by otrzymać kredyt hipoteczny, ale miałam ostatnimi czasy kilka mniejszych wydatków przez co zdecydowałam się na chwilówki. Niestety aktualnie nie jestem w stanie ich spłacać dlatego zastanawiam się czy konsolidacja chwilówek dla zadłużonych online nie będzie dobrym rozwiązaniem. Co sądzicie?

tia portal linux
ODPOWIEDZ