Od czego zacząć powiększanie ust?

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
Ałła

Od czego zacząć powiększanie ust?

Post autor: Ałła »

Od czego zacząć powiększanie ust?
Bardziej skupić się na wyborze kliniki odpowiedniej, która wykonuje takie operacje czy może na metodzie powiększania?
Czytalam na stronie https://www.dermoklinika.pl/medycyna-es ... -male-usta
dużo o ustach asymetrycznych i o kwasie hialuronowym, ale takie mam wrażenie że im wiecej czytam tym bardziej zakręcona jestem

Co radzicie?
Wiśka

Re: Od czego zacząć powiększanie ust?

Post autor: Wiśka »

Podepnę się pod pytanie, ale w kontekście powiększania piersi. A dokładniej rzecz biorąc, zrobienia tego bez pomocy chirurga. Znalazłam ostatni taki poradnik: https://sexymamy.pl/bezoperacyjne-powiekszanie-piersi/ i tak się zastanawiam, czy opisane tam metody są faktycznie tak skuteczne?
ładna

Re: Od czego zacząć powiększanie ust?

Post autor: ładna »

Piersi nie powiększałam ale robiłam zabiegi na zmarszczki i modelowałam i nawilżałam usta w klinice https://artederm.pl/ , oczywiście efekty przerosły nawet moje oczekiwania, więc na pewno jeszcze nie raz się tam wybiorę, tym bardziej że czułam się świetnie zaopiekowana i to nie tylko podczas zabiegu
Kinga

Re: Od czego zacząć powiększanie ust?

Post autor: Kinga »

Przede wszystkim, to musisz być pewna tego, że na pewno chcesz poddać się zabiegowi. Jest to ingerencja w twarz więc warto dokładnie zapoznać się z tematem. Co do zabiegu powiększania ust, myślę że wiele możesz dowiedzieć się z artykułu na stronie -https://powiekszanieustlodz.pl/powiekszanie-ust-lodz/. Najczęściej stosowanym preparatem jest obecnie kwas hialuronowy. Oczywiście bardzo ważną kwestią jest to, aby poszukać gabinetu, z doświadczonym personelem i poszukać o nich opinii. Polecam też zapoznać się z informacjami odnośnie ewentualnych skutków ubocznych oraz o tym, jakie są zalecenia po zabiegu.
ODPOWIEDZ