radca prawny

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
Bożydaregg

radca prawny

Post autor: Bożydaregg »

Witam. Mieszkam we Wrocławiu. Mam pewien problem dlatego chciałbym się udać do bardzo dobrego radcy prawnego. Polecicie kogoś?
Bożydaregg

Re: radca prawny

Post autor: Bożydaregg »

Widziałem na innej stronie https://www.i-kancelaria.pl/ według mnie warto spróbować
kaśka

Re: radca prawny

Post autor: kaśka »

Według mnie lepiej już wybrać się do Łodzi do kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Gdzie macie możliwość rozmowy, burzy mózgów etc. ja uważam, że to jest mega potrzebne, radca wie za jakie sznurki pociągnąć by było dobrze. Wy sami niestety możecie mieć trudno ocenić sytuacje tak na zimno.
Kasia2049

Re: radca prawny

Post autor: Kasia2049 »

Radca prawny Wrocław - z czystym sumieniem polecam. Bardzo rzetelni i profesjonalni. Mają duży zespół prawników, którzy działają na różnych obszarach, więc specjalizują się w różnych gałęziach prawa. Warto skontaktować się, przedstawić problem, dowiedzieć się, jak mogłaby wyglądać współpraca.
Samosia

Re: radca prawny

Post autor: Samosia »

Jeszcze ja nigdy w moim życiu nie miałam sytuacji abym musiała chodzić do radcy prawnego czy prawnika i jestem wręcz zdania, że warto jest wiedzieć oraz znać moment kiedy taką wizytę należy złożyć. Jak dla mnie bardzo fajnie poruszono tą kwestię na stronie https://www.extratimeout.com/pl/biznes/ ... wnika.html i jestem wręcz przekonana, że taka wiedza na pewno jest istotna. Właśnie dlatego chciałabym każdego zachęcić aby zapoznać się z tym materiałem.
ODPOWIEDZ